Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Het Booze Wijf

Een restaurant met leuke waterspeeltuin in Lauwersoog!

Dit restaurant is het hart van Lauwersoog waar iedereen samenkomt van bewoners uit de omgeving tot (dag)toeristen en campinggasten. Het restaurant is nautisch en sfeervol ingericht en beschikt over een groot terras met uitzicht over de museumhaven en het Lauwersmeer.

Ook voor de kleine gasten is er altijd iets te beleven. Kinderen spelen graag in de waterspeeltuin, op het strand naast het terras of op zolder in de indoor speeltuin.

Wil je meer weten over Het Booze Wijf? Klik dan op de roze button.

Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!

Restaurant Het Booze Wijf

Strandweg 1

9976 VS Lauwersoog

Openingstijden Maandag t/m vrijdag vanaf 11:00. Zaterdag en zondag vanaf 10:00
Mail direct

Mail direct naar Restaurant Het Booze Wijf

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Doe mee met de leukste online muziekwedstrijd!

Tip: leuke musicallessen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

5x kidsproof koffie & lunch in Leeuwarden

Even samen de stad in voor een koffietje of lunch, terwijl de kinderen zich ook vermaken, dat blijft goud. In Leeuwarden zitten verrassend veel fijne plekken waar dat gewoon kan. Dit zijn onze 5 favoriete kidsproof koffie- en lunchadresjes, getest en goedgekeurd.

De leukste uitjes als het regent in Friesland

Verpest de regen jullie geplande uitstapje? Niet getreurd! We hebben een plenty tips om jullie dag tot een succes te maken. Er is zoveel te beleven! 

5x Pompoenboerderijen in Friesland

Oh die heerlijke herfst! Vind jij het ook zo gezellig? De kou in de ochtend, een voorzichtig herfstzonnetje in de middag? De prachtige kleuren van de natuur? Met kids is het deze tijd van het jaar geweldig leuk om op zoek te gaan naar pompoenen. Maar waar zitten de leukste pompoenboerderijen in Friesland? Wij hebben alvast wat voorwerk voor jullie gedaan!

Ken jij dit toffe interactieve kindermuseum in Sneek al?

Hoe leuk is een museum bezoeken met kinderen? Héél erg leuk als het een interactief museum is. Het Fries Scheepvaart Museum in Sneek doet er alles aan om het interessant te maken voor kleine bezoekers. Dus niet alleen maar langs schilderijen over scheepvaart lopen of modellen bekijken van allerlei verschillende boten, maar vooral ook veel zelf doen en ontdekken. In dit blog laten we je zien wat er allemaal te doen is voor kinderen.