Kidslab (8+)
Elke woensdagmiddag mag je gave dingen komen maken en uitvinden in Bibliotheek Drachten
Op woensdagmiddag is het FabLab gesloten voor volwassenen en zijn er in het KIDSLAB leuke technische of creatieve workshops voor kinderen van 8 tot 12 jaar. Kinderen leren deze middag over techniek en gaan hiermee zelf aan de slag.
Iedere woensdag staat er weer een andere, leuke activiteit op het programma. Benieuwd naar wat je vandaag kunt doen? Klik dan op de roze button!
Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Bibliotheek Drachten
Museumplein 13
9203 DD Drachten
Openingstijden
Elke woensdag van 15.00 tot 17.00 uurPrijs
Niet leden €7.50Leden €5,-
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie
Oranjewoud Festival
Kom in het Pinksterweekend samen met je kids naar het leukste (klassieke) muziekfestival van Nederland
Verf avontuur
Kom op Pinkstermaandag 25 mei naar Dorpstuin Snakkerburen voor een Verf avontuur!
Prinsen- en Princessedag bij het Princessehof
Op zondag 21 juni (Vaderdag) is er een gratis kinderfeest in het Princessehof!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Heel veel tips voor kinderuitjes met Pinksteren
Met een lekker lang en hopelijk een beetje zonnig Pinksterweekend voor de deur hebben we weer heel veel leuks voor jou verzameld!
15x tips voor Ameland met kinderen
Op Ameland valt van alles te beleven. Wat dacht je van wadlopen, wandelen, genieten van het strand, de zee en de zon? Ook kun je hier surfen, zwemmen, heerlijk eten en nog veel meer! Hieronder hebben we de leukste tips voor een dagje uit op Ameland voor je op een rijtje gezet.
6x állerleukste speeltuinen in Friesland
Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste buitenspeeltuinen in Friesland, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!