De Gorgels (6+)
Een familievoorstelling met een fantasierijke en spannende avontuur op zaterdag 1 maart in Sneek.
Midden in de nacht wordt Melle wakker. Er zit een vreemd wezentje op de rand van zijn bed. Het lijkt wel een bolletje wol, met armpjes en beentjes en twee harige, puntige oren. Maar als Melle het licht aandoet, is het wezentje verdwenen. Als hij er op school over vertelt, lacht iedereen hem uit. Zelfs papa, die bioloog is, zegt dat het onzin is. Zulke wezentjes bestaan niet. Maar Melle weet het zeker: Gorgels bestaan echt! Met zijn superogen gaat hij op onderzoek uit en beleeft hij de spannendste avonturen. Helemaal alleen, maar dat is voor Melle geen probleem.
De voorstelling De Gorgels is zaterdag 1 maart om 15.00 en 19.00 te zien bij Theater Sneek.
Klik voor meer info en tickets op de roze websitebutton.
TIP: samen met het gezin ergens eten in Sneek? Klik dan hier voor een handig overzicht.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Theater Sneek
Westersingel 28
8601 GR Sneek
Openingstijden
Zaterdag 1 maart om 16.00Zaterdag 1 maart om 19.00
Prijs
€22,50Toon op kaart
Lijstjes voor Fryslân
Meer inspiratie
De Nationale Voorleesdagen
De Nationale Voorleesdagen staan voor de deur! Kom langs en ontdek hoe leuk voorlezen is.
Familievoorstelling Mundo Sonora | 6+
Een vrolijk familieconcert van Orchestre Partout in Theater De Lawei
Maak je eigen mummie!
Wees creatief tijdens deze workshop waarbij je een eigen mummie maakt!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toegankelijke uitjes in Friesland met kinderen
Wil je er even fijn op uit, maar zoek je naar fijne uitjes die toegankelijk zijn in Friesland? Wij zetten de allerleukste uitjes voor je op rij!
Boswandeling met warme chocomelk toe in Friesland
Even lékker een frisse neus halen is een must als de dagen korter worden en in de donkere wintermaanden. Jas en laarzen aan en gáán! Zo'n uit je nog nét even wat leuker maken? Eindig in een restaurantje, met een warme chocomel en een gezellige spelletje kaarten aan tafel! Wij zetten de leukste natuurwandelingen in Friesland voor je op een rij.
Vogelvoer maken: Dat kan iedereen!
Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?