Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speelpark de Swaan

Heel veel buitenspeelplezier! Wel 5 speeltuinen en een heus Liedjesland! Kwartiertje vanaf Alkmaar.

Speelpark deSwaan ligt net achter Alkmaar, vlakbij recreatiegebied Geestmerambacht. Echt een heel leuk speelpark voor een dagje plezier maken. Het is groots opgezet. Het avontuur begint buiten!

Er zijn 5 speeltuinen en ook het Liedjesland voor de kleintjes waar kinderliedjes tot leven komen. Deze is helemaal opgeknapt.

Heel hoog springen op 2 vet hoge springkussens en een groot waterkussen waar je met al je vriendjes en vriendinnetje buikschuivers kunt maken. Glijden, schommelen en ravotten. Volop buitenspeel plezier dus!

Bij veel kinderen is de Klimkaas favoriet: klim jij naar de top van de kaas?

En, vergeet ook je zwemkleding niet, zodat je je lekker kunt uitleven op het waterkussen!

Je mag gewoon je eigen eten en drinken meenemen als je wilt. Er zijn veel gezellige picknickbanken! Parkeren is gratis!

Dit jaar is er een nieuw restaurant geopend op het park! Vergeet ook je zwemkleding niet voor een buikschuiver op het gloednieuwe waterkussen!

Klik voor meer info door via de roze websitebutton!

TIP: neem bij zonnig weer je eigen parasol mee.

TIP: Kom je van iets verder weg? Combineer dan het dagje naar Speelpark de Swaan met een bezoekje aan de duinen, strand en zee! 

Speelpark de Swaan

Wagenweg 2

1724 PT Oudkarspel

Openingstijden 2 april t/m 27 september dagelijks geopend van 10.00 tot 17.30 uur (Koningsdag gesloten).
Prijs Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button!
Mail direct

Mail direct naar Speelpark de Swaan

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Mozaïek maken bij Princessehof

Maak samen een kunstwerk van gebroken keramiek in de meivakantie bij Princessehof in Leeuwarden!

Ontdek water in het Woudagemaal

Beleef en leer alles over water in de meivakantie bij het Woudagemaal!

Kidsfestival bij De Lawei

Dansende voeten, knutseltafels, films, muziek en voorstellingen bij De Lawei in Drachten!

Naar Speelpark deSwaan deze meivakantie

Onbeperkt speelplezier in de grootste speeltuin van Noord-Holland met gloednieuw waterkussen!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Tips voor de meivakantie 2026 in Friesland!

Er staat een meivakantie vol leuke uitjes in Friesland voor de deur! Ga heerlijk naar buiten met het hele gezin, bezoek een van de vele musea met extra kinderactiviteiten of ga naar een leuke theatervoorstelling. Benieuwd naar wat er allemaal te beleven is deze meivakantie In Friesland? Lees dan snel verder!

Koningsdag met kinderen in Friesland

Oranje boven! Tijdens Koningsdag 2026 kleurt heel Friesland oranje. Door de hele provincie vind je gezellige vrijmarkten, leuke activiteiten en bruisende evenementen. Check in deze blog wat er allemaal in de omgeving te beleven is met kinderen!

Lente knutsels maken!

Het voorjaar is begonnen! We zien de zon steeds vaker, overal groeien bloemetjes en ook de eerste lammetjes springen vrolijk in het rond. We hebben 8 superleuke activiteiten voor je verzameld: van toveren met water tot je eigen mini-moestuin. Veel plezier!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!