Belevingspad wandelroute
Een wandelroute met 10 leuke doe-dingen door het Drents-Friese Wold. Zo leuk voor de kids!
Lekker uitwaaien met het gezin en heerlijke bosgeuren opsnuiven, dat geeft zoveel energie! Om het bosbezoek nog leuker te maken, kies je voor een speciale wandelroute waar veel valt te ontdekken.
Staatsbosbeheer heeft een superleuke route gemaakt met 10 leuke doedingen door het Drents-Friese Wold. Het belevingspad is 3 kilometer lang en begint net over de Friese grens in Hoogersmilde.
Check de website voor de route en meer informatie.
Ben je binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Lijstjes voor Fryslân
Meer inspiratie
Prinsen- en Princessedag bij het Princessehof
Op zondag 21 juni (Vaderdag) is er een gratis kinderfeest in het Princessehof!
Bounce Valley Leeuwarden
In dit springkussenpark in Leeuwarden kun je deze kerstvakantie springen, klimmen en glijden!
Oranjewoud Festival
Kom in het Pinksterweekend samen met je kids naar het leukste (klassieke) muziekfestival van NederlandBlogs & inspiratie
Alle blogs
15x tips voor Ameland met kinderen
Op Ameland valt van alles te beleven. Wat dacht je van wadlopen, wandelen, genieten van het strand, de zee en de zon? Ook kun je hier surfen, zwemmen, heerlijk eten en nog veel meer! Hieronder hebben we de leukste tips voor een dagje uit op Ameland voor je op een rijtje gezet.
6x állerleukste speeltuinen in Friesland
Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste buitenspeeltuinen in Friesland, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!
Heel veel tips voor kinderuitjes met Pinksteren
Met een lekker lang en hopelijk een beetje zonnig Pinksterweekend voor de deur hebben we weer heel veel leuks voor jou verzameld!