
Natuurcentrum Ameland
Ga op spectaculaire wijze op reis door de Amelander natuur bij het Natuurcentrum van Ameland!
Bij het Natuurcentrum van Ameland kom je van alles te weten over het landschap van Ameland. In de landschapzaal biedt hiervoor namelijk allerlei interactieve en speelse mogelijkheden.
In het Watertheater kun je de fascinerende onderwaterwereld meemaken. Er zijn hier namelijk meerdere, kleine aquaria die het onderwaterleven tonen. Op de eerste verdieping kun je in de waterzaal van alles te weten komen over zeehonden, bruinvissen, potvissen en andere zeedieren. Ook zwemmen er hier vissen in de bassins.
Als je met de lift naar het uitzichtplateau gaat, heb je een prachtig uitzicht over de omgeving van het Natuurcentrum.
WIl je meer weten over het Natuurcentrum van Ameland? Klik dan op de roze button.
Iets te vieren? Kijk dan ook eens op onze kinderfeestjespagina!
Natuurcentrum Ameland
Strandweg 38
9163 GN Nes
Openingstijden
Zie website via roze websitebuttonPrijs
Zie website via roze websitebuttonToon op kaart
Meer inspiratie


80 jaar vrijheid
In de meivakantie staat het Marinemuseum in het teken van 80 jaar vrijheid.
Zand & Zoo
Laat je in de meivakantie verwonderen door betoverende zandsculpturen van dieren in AquaZoo Leeuwarden.
Wakker worden in de meivakantie!
Leer deze meivakantie alles over slapen, snurken en scrollen in de tentoonstelling "Wakker worden!"Blogs & inspiratie
Alle blogs
Review: tentoonstelling Wakker Worden!
Samen met onze kinderen Elisa van 10 jaar, Ylva van 8 jaar en Fabian van 3,5 jaar, mama én oma zijn wij naar de nieuwe tentoonstelling Wakker worden! gegaan in Natuurmuseum Fryslân!
11x de leukste terrassen met speeltuin in Friesland
Eindeloos op een terras zitten terwijl de kids zich opperbest vermaken in een speeltuin, dat is iets om naar uit te kijken. Lekker bijkletsen met vrienden of je eigen partner... heerlijk! Wij zetten de leukste terrassen met speeltuin voor je op een rijtje. Kies er één uit of bezoek ze gewoon allemaal!
De leukste uitjes met peuters en kleuters in Friesland
Er lekker op uit met je kleintje. Het is zo fijn, die tijd die je samen kunt beleven voordat ze naar de kleuterschool gaan! Waar kun je allemaal heen? Wij hebben al onze tips voor je verzameld.