
AquaZoo Leeuwarden
Ontdek dé dierentuin van het noorden
Kom op ontdekkingstocht in AquaZoo Leeuwarden, dé ideale bestemming voor een uitje of dagje weg in Friesland. Voor je het weet sta je namelijk oog in oog met tijgers, ijsberen en krokodillen! Door de educatieve presentaties van de dierenverzorgers en de vele speel- en klimtoestellen is de dierentuin heel geschikt voor een uitje met kinderen of dagje weg met het gezin. Wandelschoenen aan, backpack om, ontdekken maar!
Ga via boomstammen over slootjes, steek met een trekvlot het moeras bij de kangoeroes over en spring van de ene steen naar de andere. Houd jij je voeten droog? Ook is er een roeivijver en zijn er verschillende speeltuinen. Er is zelfs een gigantische air-trampoline om je helemaal op uit te leven.
Ouders kunnen ondertussen lekker genieten op het terras met een hapje en een drankje. Jouw ontdekkingstocht start in AquaZoo Leeuwarden!
Klik op de roze websitebutton voor meer informatie!
Na deze onvergetelijk dag nog even eten in de buurt? Check onze kidsproof uit eten tips!
Aqua Zoo
De Groene Ster 2
8926 XE Leeuwarden
Openingstijden
Kijk voor de openingstijden op de website.Prijs
Kijk voor de kosten op de website.Toon op kaart
Meer inspiratie


Aquapark Sneek
Friesland heeft een cool Aquapark in Sneek! Superleuk om te doen, ook als kinderfeestje! 7+
Princessehof
Ontdek het koninklijke stadspaleis met de hele familie. Kinderen hebben gratis entree!
Imaginarium Festival
De poorten worden weer geopend en het Imaginarium festival kan weer beginnen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
12x de lekkerste ijssalons in Friesland
Lekker weer, zonnetje erbij! Een ijsje halen is áltijd feest! Wij zochten voor jou dé kidsproof topadresjes op. De mooiste terrasjes en de leukste plekjes, zodat jij er ook lekker bij zit.
16x Buiten zwemmen met kinderen in Friesland
Als de zon schijnt, wil je lekker het water in. Zoek jij een goede plek om te zwemmen, dan hoef je in Friesland nooit lang te zoeken. Ik zette voor jou de állerleukste plekken op een rij!
9x bootje huren in Friesland
Zeg je Friesland, dan zeg je water! Veel water! Hoe leuk is het om de omgeving te ontdekken per boot? Een goed gevulde picknickmand mee en varen maar!