dbieb Leeuwarden e.o
dbieb is nog steeds een fijne plek. In Leeuwarden zit dbieb in een oude gevangenis, genoeg te zien!
Naast papieren boeken en tijdschriften kun je zelfs e-books lenen. Er worden vaak leuke activiteiten voor kinderen georganiseerd rondom boeken en muziek of een creatieve workshop. Bijvoorbeeld met techniek: leuke activiteiten met robots en LEGO. Daar zijn kinderen dol op. Of ga naar de open werkplaats om creatief bezig te zijn. Super leuk! Ook heeft de bibliotheek regelmatig een digitale expositie. Nog meer reden om een keer langs te gaan. Kinderen worden GRATIS lid!
Vestigingen In Leeuwarden, Stiens, Grou, Burgum, Gytsjerk en in Hurdegaryp zijn de locaties te vinden van dbieb. Kijk op de website voor meer informatie en de adressen.
Tip: Leuke activiteiten die de bibliotheek organiseert vind je in de Uitagenda!
DBieb
Openingstijden
De openingstijden staan op de website.Prijs
Kinderen zijn gratis lid.Lijstjes voor Fryslân
Meer inspiratie
Piraten in de Zoo
Stap in het piratenavontuur bij AquaZoo Leeuwarden tijdens Piraten in de Zoo!
Naar Speelpark deSwaan deze meivakantie
Onbeperkt speelplezier in de grootste speeltuin van Noord-Holland met gloednieuw waterkussen!
Kidsfestival bij De Lawei
Dansende voeten, knutseltafels, films, muziek en voorstellingen bij De Lawei in Drachten!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Tips voor de meivakantie 2026 in Friesland!
Er staat een meivakantie vol leuke uitjes in Friesland voor de deur! Ga heerlijk naar buiten met het hele gezin, bezoek een van de vele musea met extra kinderactiviteiten of ga naar een leuke theatervoorstelling. Benieuwd naar wat er allemaal te beleven is deze meivakantie In Friesland? Lees dan snel verder!
Koningsdag met kinderen in Friesland
Oranje boven! Tijdens Koningsdag 2026 kleurt heel Friesland oranje. Door de hele provincie vind je gezellige vrijmarkten, leuke activiteiten en bruisende evenementen. Check in deze blog wat er allemaal in de omgeving te beleven is met kinderen!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!