Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

dbieb Leeuwarden e.o

dbieb is nog steeds een fijne plek. In Leeuwarden zit dbieb in een oude gevangenis, genoeg te zien!

Naast papieren boeken en tijdschriften kun je zelfs e-books lenen. Er worden vaak leuke activiteiten voor kinderen georganiseerd rondom boeken en muziek of een creatieve workshop. Bijvoorbeeld met techniek: leuke activiteiten met robots en LEGO. Daar zijn kinderen dol op. Of ga naar de open werkplaats om creatief bezig te zijn. Super leuk! Ook heeft de bibliotheek regelmatig een digitale expositie. Nog meer reden om een keer langs te gaan. Kinderen worden GRATIS lid!

Vestigingen In Leeuwarden, Stiens, Grou, Burgum, Gytsjerk en in Hurdegaryp zijn de locaties te vinden van dbieb. Kijk op de website voor meer informatie en de adressen.

Tip: Leuke activiteiten die de bibliotheek organiseert vind je in de Uitagenda!

DBieb

Openingstijden De openingstijden staan op de website.
Prijs Kinderen zijn gratis lid.
Mail direct

Mail direct naar DBieb

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Prinsen- en Princessedag bij het Princessehof

Op zondag 21 juni (Vaderdag) is er een gratis kinderfeest in het Princessehof!

Aquapark Sneek

Spectaculair waterpark in Sneek voor een actief dagje uit!

2026: Gratis Dinsdag!

In 2026 is Natuurmuseum Fryslân gratis toegankelijk op de dinsdag, behalve de schoolvakanties regio Noord

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

13x tips voor op zonnig Schiermonnikoog met kinderen

Op Schiermonnikoog kun je heerlijk uitwaaien met de kids en genieten van de prachtige natuur, de zee en het strand. Je beleeft hier het ultieme eilandgevoel en dat zó dicht bij huis.

13 x Doen op Terschelling met kinderen

Voel, ruik, proef strand en zee. Dit is het ware eilandgevoel! Vakantie of een dagje uit op één van de Waddeneilanden is áltíjd een goed idee. Op Terschelling is namelijk van alles te beleven voor jong en oud.

10x de leukste terrassen met speeltuin in Friesland

Eindeloos op een terras zitten terwijl de kids zich opperbest vermaken in een speeltuin, dat is iets om naar uit te kijken. Lekker bijkletsen met vrienden of je eigen partner... heerlijk! Wij zetten de leukste terrassen met speeltuin voor je op een rijtje. Kies er één uit of bezoek ze gewoon allemaal!