Terras met speelplek!
Terras mét speeltuin. Een ideale combinatie wat ons betreft! Check onze tips voor deze zomervakantie!
De terrassen mogen weer open! Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste op? Wij hebben de fijnste plekjes in Fryslân voor je op een rij gezet.
Bekijk ons overzicht met kindvriendelijke terrassen met een leuke speelplek voor de kinderen in Friesland
Genieten geblazen!
TIP: wil je onze tips ook per mail ontvangen, meld je dan aan voor onze nieuwsbrief
Lijstjes voor Fryslân
Meer inspiratie
Bounce Valley Leeuwarden
In dit springkussenpark in Leeuwarden kun je deze kerstvakantie springen, klimmen en glijden!
Aquapark Sneek weer open!
Met Pinksteren op vrijdag 22 mei gaat Aquapark Sneek weer open!
Oranjewoud Festival
Kom in het Pinksterweekend samen met je kids naar het leukste (klassieke) muziekfestival van NederlandBlogs & inspiratie
Alle blogs
6x állerleukste speeltuinen in Friesland
Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste buitenspeeltuinen in Friesland, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!
15x tips voor Ameland met kinderen
Op Ameland valt van alles te beleven. Wat dacht je van wadlopen, wandelen, genieten van het strand, de zee en de zon? Ook kun je hier surfen, zwemmen, heerlijk eten en nog veel meer! Hieronder hebben we de leukste tips voor een dagje uit op Ameland voor je op een rijtje gezet.
35 tips voor een fijne Hemelvaart in Friesland
Alweer een fijn lang weekend! Speciaal voor Hemelvaart hebben we een heleboel tips verzameld voor thuis en wanneer je er op uit wilt.