Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Bascule pluktuin

Kom bloemen, fruit, groente en kruiden plukken in de Hommerts. Zo leuk hier!

Héél erg leuk om samen met de kinderen te doen, je eigen bloemen plukken! Een mooie bos bloemen voor op de keukentafel thuis of voor beppe.

Bij ‘de Bascule’ krijg je een mand en schaar om vervolgens in de tuin zelf de bloemen te plukken die jij mooi vindt. Van de geplukte bloemen kun je een veldboeket laten maken. De pluktuin in Hommerts is in het lente- en zomer- en herfstseizoen geopend. Dit wordt een superleuke dag!

Wil je weten wat er nog meer allemaal te doen is voor kinderen yn Fryslân? Check onze uit-agenda!

Kwekerij De Bascule

Jeltewei

8622 Hommerts

Openingstijden zie website voor de actuele openingstijden
Mail direct

Mail direct naar Kwekerij De Bascule

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Princessehof

Ontdek het koninklijke stadspaleis met de hele familie. Kinderen hebben gratis entree!
Nieuw

Het tofste boerderijuitje van Nederland!

Heb jij ooit een boerderij bezocht die té leuk was? Nomineer 'm dan nu voor het tofste boerderij uitje!

NEMO Science Tour (6+)

Ben jij onwijs nieuwsgierig naar van alles en nog wat? Ontdek het in de verrassende en interactieve NEMO.

Fries Museum

Beleef een perfect dagje uit in het Fries Museum! Entree is gratis t/m 17 jaar.

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste uitjes als het regent in Friesland

Verpest de regen jullie geplande uitstapje? Niet getreurd! We hebben een plenty tips om jullie dag tot een succes te maken. Er is zoveel te beleven! 

5x Pompoenboerderijen in Friesland

Oh die heerlijke herfst! Vind jij het ook zo gezellig? De kou in de ochtend, een voorzichtig herfstzonnetje in de middag? De prachtige kleuren van de natuur? Met kids is het deze tijd van het jaar geweldig leuk om op zoek te gaan naar pompoenen. Maar waar zitten de leukste pompoenboerderijen in Friesland? Wij hebben alvast wat voorwerk voor jullie gedaan!

10x Dieren knutselen met bladeren

In het bos, op straat of in het park… Buiten vind je de mooiste bladeren op de grond. Vooral in de herfst, als de bladeren oranje, geel of rood kleuren, barst het van de prachtige exemplaren. Leuk om thuis mee te knutselen! Met deze 11 makkelijke knutselideeën tover je bladeren om tot grappige dieren.

Korte wandelroutes voor peuters en kleuters

Je wilt supergraag even lekker naar buiten én je kleintje meenemen. Maar elke keer hetzelfde rondje is ook zo saai. Wat dacht je van deze superleuke korte wandelingen? We geven je ook nog een tip voor een fijn restaurantje voor een welverdiende latte of chocomelk.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief