
Kabouterpad bos Elfbergen
In bos Elfbergen wonen kabouters.. Kom je ook een keertje op bezoek?
De boswachter van Gaasterland weet het zeker, in bos Elfbergen wonen kabouters. Langs een wandelpad heeft hij kabouters neergezet. Voordat je aan de wandeling begint krijg je een boekje met opdrachten per kabouter!
Een leuke tocht door het bos waarbij je mag zingen, voelen, ruiken, speuren en nog veel meer. Misschien kijkt er wel een kaboutertje toe en ziet hij hoe goed jij je best doet!
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Met de kids uit eten? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Mar en Klif
De Brink 4
8567 JD Oudermirdum
Prijs
Prijs per kind: € 3,50 (inclusief kabouterboekje en kaboutermuts
Mail direct
Toon op kaart
Meer inspiratie


Modelvliegtuigjes bouwen
Bouw je eigen modelvliegtuigje tijdens de meivakantie!
Wakker worden in de meivakantie!
Leer deze meivakantie alles over slapen, snurken en scrollen in de tentoonstelling "Wakker worden!"
Tussen Kunst & Kidz week bij het Zuiderzeemuseum
In de meivakantie organiseert het museum de Tussen Kunst & Kidz week voor kinderen én hun families!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste uitjes met peuters en kleuters in Friesland
Er lekker op uit met je kleintje. Het is zo fijn, die tijd die je samen kunt beleven voordat ze naar de kleuterschool gaan! Waar kun je allemaal heen? Wij hebben al onze tips voor je verzameld.
Tips voor de meivakantie 2025 in Friesland!
Er staat een meivakantie vol leuke uitjes in Friesland voor de deur! Ga heerlijk naar buiten met het hele gezin, bezoek een van de vele musea met extra kinderactiviteiten of ga naar een leuke theatervoorstelling. Benieuwd naar wat er allemaal te beleven is deze meivakantie In Friesland? Lees dan snel verder!
Review: tentoonstelling Wakker Worden!
Samen met onze kinderen Elisa van 10 jaar, Ylva van 8 jaar en Fabian van 3,5 jaar, mama én oma zijn wij naar de nieuwe tentoonstelling Wakker worden! gegaan in Natuurmuseum Fryslân!