Zwembad de Dúnatter
De Dúnatter is een fijn openluchtzwembad op Schiermonnikoog.
Zwemmen en genieten voor jong en oud doe je bij de Dúnatter op Schiermonnikoog. Het openluchtzwembad heeft drie baden; een recreatiebad, een apart peuterbad en een wedstrijdbad waarin baantjes getrokken kunnen worden. Ook is er een leuke familie glijbaan en een grote ligweide waarop je heerlijk kunt liggen in de zon.
Voor meer informatie over de Dúnatter, klik je op de roze button.
Een lekker hapje eten met het hele gezin? Kijk dan ook eens op onze uit-eten pagina!
Optisport Zwembad de Dúnatter
Duinpad 10
9166 NL Schiermonnikoog
Openingstijden
Check de actuele openingstijden op de website via de roze buttonPrijs
0 t/m 2 jaar: gratisVanaf 3 jaar: €6,10
65+: €5,10
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Fryslân
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste kerstvakantie tips in Friesland 2025
2025 - Kerstvakantie! Op Kidsproof vind je de leukste tips voor kerstvakantie uitjes en kinderuitjes in Friesland. Check hieronder onze tips en maak er samen met je kinderen een mooie vakantie van!
Kindercocktails zonder alcohol!
Tijdens de feestdagen vinden kinderen het altijd ontzettend leuk om een eigen cocktail te maken. Echte kindercocktails voor kerst en oud & nieuw! Wij hebben de tofste cocktails voor je bedacht en getest.
37x kerstfilms en kerstseries
2025 - Het is december, dus tijd voor kerstfilms en kerstseries. Ga maar alvast met het hele gezin in pyjama op de bank zitten, want hieronder vind je onze 34 favoriete kerstfilms en kerstseries, die leuk zijn voor kinderen.