De Koornbeurs Franeker
Lekker naar het theater of de film in Franeker. Altijd fijn!
Regelmatig is er een leuke voorstelling of film voor kinderen. Het is een mooi knus theater, fijn ook voor kindjes!
Kijk even op de website wanneer er leuke films of voorstellingen draaien. Via de roze button!
Lekker en kidsproof eten kan ook in de buurt. Kijk even bij onze eetplekjes voor inspiratie.
Lijstjes voor Fryslân
Meer inspiratie
Tekenen in de tuin op zondag in de zomer
Schuif deze zomervakantie aan voor een leuke tekenmiddag in de tuin van Keramiekmuseum Princessehof!
Imaginarium Festival
In het eerste weekend van de zomervakantie, op 3, 4 en 5 juli is het tijd voor het Imaginarium Festival!
2026: Gratis Dinsdag!
In 2026 is Natuurmuseum Fryslân gratis toegankelijk op de dinsdag, behalve de schoolvakanties regio NoordBlogs & inspiratie
Alle blogs
16x Buiten zwemmen met kinderen in Friesland
Als de zon schijnt, wil je lekker het water in. Zoek jij een goede plek om te zwemmen, dan hoef je in Friesland nooit lang te zoeken. Ik zette voor jou de állerleukste plekken op een rij!
Zomer Bucket list Friesland
We hebben voor deze zomerbucketlist 50 top-uitjes verzameld voor de zomer. Bijna alle uitjes kun je doen in het mooie Fryslân. Er staan ook een paar tips in buiten de regio, maar die waren té leuk om niet te noemen ;)
7x natuurspeeltuinen in Friesland
Wat is er fijner dan lekker buiten in de natuur banjeren? Je eigen verhalen verzinnen en je fantasie de vrije loop laten? Geniet van het buitenleven met onze favoriete natuurspeeltuinen en speelbossen in Friesland. Extra leuk is dat ze (vaak) gratis toegankelijk zijn. Oh ja,... vies worden mag!