Theater Sense Dokkum
Ook in het noorden van Fryslân zijn de allerleukste voorstellingen te zien!
Dit is altijd zo leuk, samen met heit en mem, pake en beppe, of met vriendjes. Helemaal opgaan in de voorstelling, en vrolijk de deur weer uit. Echt een fijn uitje!
Kijk even op de website voor het actuele aanbod voor kinderen.
Nog even een hapje eten in de buurt? Kijk even bij ons overzicht voor kidsproof restaurantjes!
Theater Sense
Hogedijken 18-2
9101 WV Dokkum
Openingstijden
Kijk even op de website.Prijs
Kijk even voor de kosten per voorstelling op de website.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Fryslân
Meer inspiratie
Familievoorstelling Mundo Sonora | 6+
Een vrolijk familieconcert van Orchestre Partout in Theater De Lawei
2026: Gratis Dinsdag!
In 2026 is Natuurmuseum Fryslân gratis toegankelijk op de dinsdag, behalve de schoolvakanties regio Noord
Fries Scheepvaart Museum
Fries Scheepvaartmuseum in Sneek heeft een eigen kindermuseum! Ben jij er al geweest?Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toegankelijke uitjes in Friesland met kinderen
Wil je er even fijn op uit, maar zoek je naar fijne uitjes die toegankelijk zijn in Friesland? Wij zetten de allerleukste uitjes voor je op rij!
Boswandeling met warme chocomelk toe in Friesland
Even lékker een frisse neus halen is een must als de dagen korter worden en in de donkere wintermaanden. Jas en laarzen aan en gáán! Zo'n uit je nog nét even wat leuker maken? Eindig in een restaurantje, met een warme chocomel en een gezellige spelletje kaarten aan tafel! Wij zetten de leukste natuurwandelingen in Friesland voor je op een rij.
Vogelvoer maken: Dat kan iedereen!
Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?