Theetuin Blotevoetenhof
Startpunt avontuur door de natuur! Het Blotevoetenpad in Opende heeft een fantastische theetuin.
Het startpunt voor je bezoek aan het Westerkwartier, het ’t Blôde Fuottenpaad, is Theetuin het Blotenvoetenpad.
Theetuin Blotevoetenhof Opende
Hier kun je genieten in de prachtige groene tuin van een ijsje, frisdrank, koffie, thee of wat lekkers te eten.
Kinderfeestjes buiten
De Theetuin verzorgt in samenwerking met staatsbosbeheer leuke activiteiten die zeer geschikt zijn voor kinderfeestjes.
Meer informatie
Kijk hiervoor op de website door op de roze button te klikken.
TIP: kijk hier voor meer leuke tips om met de kids de natuur in te gaan >>>
Theetuin Blotevoetenhof
Peebos 1A
9865 TG Opende
Openingstijden
Theetuin Blotevoetenhof is in het hoogseizoen (april t/m oktober) van woensdag t/m zondag van 10.00 tot 17.00 uur geopend.Tijdens de landelijke zomervakanties is de theetuin alle dagen open!
Prijs
Gratis toegang
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie
Fries Museum
Beleef een perfect dagje uit in het Fries Museum! Entree is gratis t/m 17 jaar.
Princessehof
Ontdek het koninklijke stadspaleis met de hele familie. Kinderen hebben gratis entree!
Ontdek je droomberoep | 6+
Kapper, politie te paard, juf of advocaat worden? Ontmoet ze op 9 november in de dbieb in Leeuwarden?Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste Sinterklaas uitjes in Friesland
2025 - Jippie! Sinterklaas is weer in het land! Dat betekent: veel pepernoten eten, schoentje zetten en verlanglijstjes maken. Natuurlijk is het voor de kids heel erg spannend. Wil je deze tijd een beetje éxtra magisch maken, dan hebben wij een paar toffe uitjes en ideëen voor je!
Sinterklaasintochten in Friesland
2025 - Sinterklaas intocht Friesland - Het is alweer BIJNA zover, dé intocht van het jaar: Sinterklaas en zijn Pieten. In Nederland komt hij aan op Texel op zaterdag 15 november.
13x de leukste boswandelingen met kids in Friesland
Laarzen aan en gaan! Met deze leuke boswandelingen in de regio heb je gegarandeerd een leuk dagje midden in de natuur. Hieronder vind je 6 leuke boswandelingen bij jou in de buurt! Niet alleen dat, we vonden óók maar liefst 7 kabouterwandelingen!