Natuurgebied Oerd en Hôn
Een oud begroeid duingebied met hoge en lage duinen. Prachtig om door te wandelen!
Het natuurgebied Het Oerd is een oud begroeid duingebied met enkele hoge duinen en vochtige duinvalleien. Vanaf de hoge duinen heb je een prachtig uitzicht over de nabijgelegen kwelders, waar met hoogwater duizenden vogels rusten.
In het natuurgebied kun je heerlijk wandelen. Er zijn meerdere wandelroutes geschikt voor lange en wat kortere beentjes.
Wil je meer weten over natuurgebied Oerd en Hôn? Klik dan op de roze button.
Een hapje eten met het hele gezin? Kijk dan ook eens op onze uit-eten pagina!
Lijstjes voor Fryslân
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
5x Pompoenboerderijen in Friesland
Oh die heerlijke herfst! Vind jij het ook zo gezellig? De kou in de ochtend, een voorzichtig herfstzonnetje in de middag? De prachtige kleuren van de natuur? Met kids is het deze tijd van het jaar geweldig leuk om op zoek te gaan naar pompoenen. Maar waar zitten de leukste pompoenboerderijen in Friesland? Wij hebben alvast wat voorwerk voor jullie gedaan!
5x kidsproof koffie & lunch in Leeuwarden
Even samen de stad in voor een koffietje of lunch, terwijl de kinderen zich ook vermaken, dat blijft goud. In Leeuwarden zitten verrassend veel fijne plekken waar dat gewoon kan. Dit zijn onze 5 favoriete kidsproof koffie- en lunchadresjes, getest en goedgekeurd.
De leukste uitjes als het regent in Friesland
Verpest de regen jullie geplande uitstapje? Niet getreurd! We hebben een plenty tips om jullie dag tot een succes te maken. Er is zoveel te beleven!