Zeehonden spotten op Schier
Op zoek naar zeehondjes? Ga dan mee op reis met de MS Boschwad op Schiermonnikoog!
De MS Boschwad is het eerste schip op ‘Blauwe diesel’ in Lauwersoog. Blauwe diesel is een biologische brandstof waarbij geen CO2-uitstoot vrij komt. Super milieuvriendelijk dus!
Met de MS Boschwad kun je zomers op zoek naar zeehondjes rondom Schiermonnikoog. Een tocht duurt ongeveer 3,5 uur en de boot vertrekt vanaf de veerdam bij de veerboot.
Voor meer informatie over een excursie met de MS Boschwad, klik je op de roze button.
Een lekker hapje eten met het hele gezin? Kijk dan ook eens op onze uit-eten pagina!
Zeehondenexcursie met de MS Boschwad
Openingstijden
Check voor de actuele openingstijden de website via de roze button.Prijs
Kinderen t/m 3 jaar: gratisKinderen 4 t/m 12 jaar: €12,50
Vanaf 13 jaar: €25,-
Lijstjes voor Fryslân
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x állerleukste speeltuinen in Friesland
Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste buitenspeeltuinen in Friesland, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!
25 x doen in de lente in Friesland
25 Dingen om te doen met de kids in de lente in Friesland, vink jij ze allemaal af?
11x de leukste terrassen met speeltuin in Friesland
Eindeloos op een terras zitten terwijl de kids zich opperbest vermaken in een speeltuin, dat is iets om naar uit te kijken. Lekker bijkletsen met vrienden of je eigen partner... heerlijk! Wij zetten de leukste terrassen met speeltuin voor je op een rijtje. Kies er één uit of bezoek ze gewoon allemaal!