Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwembad De Sawn Doarpen

Koel heerlijk af bij buitenzwembad De Sawn Doarpen in Gytsjerk. Kom ook langs!

Zwembad De Sawn Doarpen is een gemeentelijk buitenzwembad. Ze hebben baden voor groot en klein. Baden zoals het peuterbad, ondiepe bad met daarnaast een lange glijbaan en het diepe bad zul je hier vinden.

Om het zwembad ligt een groot grasveld om je handdoek neer te leggen. Ook wordt op dit grasveld activiteiten georganiseerd.

Let op! Het zwembad is geopend to 8 september.

Klik voor meer info en openingstijden op de roze websitebutton.

TIP: Benieuwd naar nog meer activiteiten? Klik dan nog even door naar onze uitagenda.

Zwembad De Sawn Doarpen

Rinia van Nautaweg 57A

9061 AD Gytsjerk

Openingstijden Zie website voor huidige openingstijden
Prijs Zie website voor huidige prijzen
Mail direct

Mail direct naar Zwembad De Sawn Doarpen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Bordspel familie-event

Deze middag kun je kennismaken met spelletjes van over de hele wereld.

Schatzoeken

Lukt het jou om het raadsel van de museumschat in het Fries Scheepvaartmuseum op te lossen?

Peuterpret bij De Lawei

Speciaal voor de allerkleinsten, zij kunnen 4x per jaar genieten van een Peuterpretfilm bij De Lawei.

2026: Gratis Dinsdag!

In 2026 is Natuurmuseum Fryslân gratis toegankelijk op de dinsdag, behalve de schoolvakanties regio Noord

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kidsproof Valentijns Kletspraat

Ben jij ook zo dól op de liefde? Vraag je kinderen de hemd van het lijf met deze kletspraat. Ben je weleens verliefd geweest? Wat is jou ideale afspraakje? En nog veel meer inspiratie vragen vind je hier. Knip ze uit en stop ze in een pot voor leuke momenten en gesprekken.

Gezellige Valentijnsdag!

Valentijnsdag is niet alleen leuk voor giebelende tieners. Bij ons thuis is Valentijnsdag een leuk excuus om elkaar extra in het zonnetje te zetten. Check hier de leukste ideetjes!

Vogelvoer maken: Dat kan iedereen!

Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?

Toegankelijke uitjes in Friesland met kinderen

Wil je er even fijn op uit, maar zoek je naar fijne uitjes die toegankelijk zijn in Friesland? Wij zetten de allerleukste uitjes voor je op rij!