Boerderij Doolhof-feestje
Vier je kinderfeestje in een doolhof op een boerderij in Delfstrahuizen.
Sportieve en actieve spelletjes in het Doolhof van de Lach. Een feest vol actie en spanning! Speel verschillende spellen zoals “Boeren en de kwajongens” en “De vos en de kip” of “Boer zoekt koe”.
Je hebt het doolhof 1,5 uur tot je beschikking en je mag de ruimte ook gebruiken om te ‘lasergamen’. Ook kun je je eigen drinken en lekkernijen meenemen. Wat goed geregeld bij Boerderijrecreatie in Delfstrahuizen.
Tip: neem bij mooi weer je zwemkleding mee.
Na afloop nog ergens eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Boerderijrecreatie
Marwei 124B
8508 RH Delfstrahuizen
Openingstijden
Het gehele jaar geopend.Prijs
Kijk hiervoor op de website.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Fryslân
Meer inspiratie
GRATIS NIEUWSBRIEF
Wil jij straks de leukste voorjaarsvakantie uitjes in Friesland gratis in je mailbox? Schrijf je in!
Kinderfeestje met bootjes!
Bouw samen met je vriendjes (4+) je eigen bootje in het Fries Scheepvaart Museum in Sneek. Schip Ahoy!
Jarig in het museum
Vier samen met alle vriendjes en vriendinnen een leerzaam kinderfeestje in het Fries Museum!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Boswandeling met warme chocomelk toe in Friesland
Even lékker een frisse neus halen is een must als de dagen korter worden en in de donkere wintermaanden. Jas en laarzen aan en gáán! Zo'n uit je nog nét even wat leuker maken? Eindig in een restaurantje, met een warme chocomel en een gezellige spelletje kaarten aan tafel! Wij zetten de leukste natuurwandelingen in Friesland voor je op een rij.
13x originele warme chocolademelk ideeën
Bij herfstweer denken we aan regen, koude wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.
Vogelvoer maken: Dat kan iedereen!
Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?