Echt vies bij Echt Outdoor
Niet bang om vies te worden? Vier dan je verjaardag bij Echt Outdoor in Terband nabij Heerenveen.
Een supercool kinderfeestje heerlijk in de buitenlucht. Uitdagend, sportief, spannend, grensverleggend en vooral vol plezier. Echt-outdoor in Terband organiseert kinderfeestjes voor kinderen vanaf 8 jaar.
Stoer op de BMX, survivallen, als een scherpschutter boogschieten, bubble voetbal, de strijd aan met archery tag of lekker vlotbouwen en vervolgens het water in? JAAAH graag!
Check meteen de website voor meer informatie.
Op zoek naar een super leuk uitje yn Fryslân met kids? Kijk dan bij onze EropUit tips.
Echt Outdoor
Bantsterschans 3
8449 EE Terband
Openingstijden
Kijk hiervoor op de website.Prijs
Kijk hiervoor op de website.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Fryslân
Meer inspiratie
Jarig in het museum
Vier samen met alle vriendjes en vriendinnen een leerzaam kinderfeestje in het Fries Museum!
Kinderfeestje AquaZoo
Ga op ontdekkingstocht in dé dierentuin van het Noorden.
Kinderfeestje met bootjes!
Bouw samen met je vriendjes (4+) je eigen bootje in het Fries Scheepvaart Museum in Sneek. Schip Ahoy!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Tips voor de meivakantie 2026 in Friesland!
Er staat een meivakantie vol leuke uitjes in Friesland voor de deur! Ga heerlijk naar buiten met het hele gezin, bezoek een van de vele musea met extra kinderactiviteiten of ga naar een leuke theatervoorstelling. Benieuwd naar wat er allemaal te beleven is deze meivakantie In Friesland? Lees dan snel verder!
Lente knutsels maken!
Het voorjaar is begonnen! We zien de zon steeds vaker, overal groeien bloemetjes en ook de eerste lammetjes springen vrolijk in het rond. We hebben 8 superleuke activiteiten voor je verzameld: van toveren met water tot je eigen mini-moestuin. Veel plezier!
Koningsdag met kinderen in Friesland
Oranje boven! Tijdens Koningsdag 2026 kleurt heel Friesland oranje. Door de hele provincie vind je gezellige vrijmarkten, leuke activiteiten en bruisende evenementen. Check in deze blog wat er allemaal in de omgeving te beleven is met kinderen!