Feest op de Kinderboerderij
Vier je verjaardagsfeestje op Kinderboerderij Anna Zijlstra Hoeve in Dokkum.
Binnenkort jarig en wil je dit vieren met je liefste vriendjes en vriendinnetjes? Dan ben je welkom bij Kinderboederij Anna Zijlstra Hoeve in Dokkum.
Natuurlijk zijn er hele lieve dieren en is er een fijne speeltuin. In de Vlindertuin ontdek je heel veel verschillende soorten vlinders. Maar je kunt ook een speurtocht doen of een ritje op de ezel maken.
Voor een paar euro per kind heb je een all-in kinderfeestje inclusief drinken en lekkers. Nieuwsgierig geworden? Kijk dan even op de website via de roze button.
In de buurt een lekker hapje eten met de kids? Kijk dan ook eens bij onze UitEten tips.
Kinderboerderij Anna Zijlstra Hoeve
Parklaan 10
9103 SP Dokkum
Openingstijden
Kijk hiervoor op de website.Prijs
Kijk hiervoor op de website.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Fryslân
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
5x Pompoenboerderijen in Friesland
Oh die heerlijke herfst! Vind jij het ook zo gezellig? De kou in de ochtend, een voorzichtig herfstzonnetje in de middag? De prachtige kleuren van de natuur? Met kids is het deze tijd van het jaar geweldig leuk om op zoek te gaan naar pompoenen. Maar waar zitten de leukste pompoenboerderijen in Friesland? Wij hebben alvast wat voorwerk voor jullie gedaan!
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
5x kidsproof koffie & lunch in Leeuwarden
Even samen de stad in voor een koffietje of lunch, terwijl de kinderen zich ook vermaken, dat blijft goud. In Leeuwarden zitten verrassend veel fijne plekken waar dat gewoon kan. Dit zijn onze 5 favoriete kidsproof koffie- en lunchadresjes, getest en goedgekeurd.