
Camping Lân en Mar in Heeg
Deze kleine gezellige familie- en watersportcamping ligt aan het prachtige Heegermeer.
Met je gezin in alle rust genieten van de prachtige omgeving, met volop fiets- vaar en wandelmogelijkheden. En de kinderen kunnen dagelijks een kijkje nemen bij de koeien op de boerderij. Superleuk!
En zijn jullie geen kampeerders, dan huur je chalet. Ook voor één of meerdere dagen kun je hier terecht voor een vaartochtje met een gehuurde boot.
TIP: Benieuwd wat er op de uitagenda staat? Neem dan snel een kijkje op de uitagenda-pagina.
Camping Lân en Mar
De Burd 14
8621 JX Heeg
Openingstijden
Kijk hiervoor op de websitePrijs
Kijk hiervoor op de website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
16x Buiten zwemmen met kinderen in Friesland
Als de zon schijnt, wil je lekker het water in. Zoek jij een goede plek om te zwemmen, dan hoef je in Friesland nooit lang te zoeken. Ik zette voor jou de állerleukste plekken op een rij!
9x bootje huren in Friesland
Zeg je Friesland, dan zeg je water! Veel water! Hoe leuk is het om de omgeving te ontdekken per boot? Een goed gevulde picknickmand mee en varen maar!
11x de leukste terrassen met speeltuin in Friesland
Eindeloos op een terras zitten terwijl de kids zich opperbest vermaken in een speeltuin, dat is iets om naar uit te kijken. Lekker bijkletsen met vrienden of je eigen partner... heerlijk! Wij zetten de leukste terrassen met speeltuin voor je op een rijtje. Kies er één uit of bezoek ze gewoon allemaal!