
dbieb Leeuwarden e.o
dbieb is nog steeds een fijne plek. In Leeuwarden zit dbieb in een oude gevangenis, genoeg te zien!
Naast papieren boeken en tijdschriften kun je zelfs e-books lenen. Er worden vaak leuke activiteiten voor kinderen georganiseerd rondom boeken en muziek of een creatieve workshop. Bijvoorbeeld met techniek: leuke activiteiten met robots en LEGO. Daar zijn kinderen dol op. Of ga naar de open werkplaats om creatief bezig te zijn. Super leuk! Ook heeft de bibliotheek regelmatig een digitale expositie. Nog meer reden om een keer langs te gaan. Kinderen worden GRATIS lid!
Vestigingen In Leeuwarden, Stiens, Grou, Burgum, Gytsjerk en in Hurdegaryp zijn de locaties te vinden van dbieb. Kijk op de website voor meer informatie en de adressen.
Tip: Leuke activiteiten die de bibliotheek organiseert vind je in de Uitagenda!
DBieb
Openingstijden
De openingstijden staan op de website.Prijs
Kinderen zijn gratis lid.Meer inspiratie


Princessehof
Ontdek het koninklijke stadspaleis met de hele familie. Kinderen hebben gratis entree!
2025: Gratis Dinsdag!
In 2025 is Natuurmuseum Fryslân gratis toegankelijk op de dinsdagen, behalve de schoolvakanties.
Fries Scheepvaart Museum
Fries Scheepvaartmuseum in Sneek heeft een eigen kindermuseum! Ben jij er al geweest?Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste musea met peuters en kleuters in Friesland
Ben je zelf een museumgek, maar heb je geen idee waar je met peuters of kleuters terecht kunt? Wij geven je hier 5 tips voor en superleuk educatief museum uitje voor peuters en kleuters in Friesland!
Doniastate
Ken jij de Doniastate al? Een superfijne (zorg)boerderij waar kids werkelijk eindeloos kunnen spelen. We nemen je mee op de boerderij!
Korte wandelroutes voor peuters en kleuters
Je wilt supergraag even lekker naar buiten én je kleintje meenemen. Maar elke keer hetzelfde rondje is ook zo saai. Wat dacht je van deze superleuke korte wandelingen? We geven je ook nog een tip voor een fijn restaurantje voor een welverdiende latte of chocomelk.