Bosbad Appelscha
Appelscha is zo mooi! en je kunt er heerlijk buiten zwemmen in het Bosbad. Lets go!
Zwemmen in de buitenlucht met mooi weer, er is niks mooiers toch?
Haal de zwempakken maar uit de kast want dit bosbad in Appelscha is een lekker verwarmd openluchtbad, met glijbanen, duikplanken, een waterspeeltuin en een grote zonneweide. Mooi ruim opgezet en bij lekker weer is dit een uitje voor de hele familie. Laat de zomer maar beginnen!
Voor meer informatie check de website via de roze button.
Er is nog veel meer in Appelscha te doen! Check onze EropUit.
Openluchtbad Bosbad Appelscha
Schapendrift 49
8426 GG Appelscha
Openingstijden
Van mei t/m september geopend.Prijs
Kijk even op de website voor de kosten.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Fryslân
Meer inspiratie
2026: Gratis Dinsdag!
In 2026 is Natuurmuseum Fryslân gratis toegankelijk op de dinsdag, behalve de schoolvakanties regio Noord
Familievoorstelling Mundo Sonora | 6+
Een vrolijk familieconcert van Orchestre Partout in Theater De Lawei
Het Woudagemaal Lemmer
Dit is een geweldig gezinsuitje! Ontdek de kracht van stoom en water.Blogs & inspiratie
Alle blogs
13x originele warme chocolademelk ideeën
Bij herfstweer denken we aan regen, koude wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.
Toegankelijke uitjes in Friesland met kinderen
Wil je er even fijn op uit, maar zoek je naar fijne uitjes die toegankelijk zijn in Friesland? Wij zetten de allerleukste uitjes voor je op rij!
Vogelvoer maken: Dat kan iedereen!
Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?