
Zeilschool Op de Helling
Voor een gezellige, spannende en leerzame zeilweek ga je naar Zeilschool Op de Helling in Heeg.
Nog nooit gezeild, maar wil je het graag leren? Vanaf 7 jaar kun je zeilen leren bij Zeilschool Op de Helling in Heeg.
De Optimist is de perfecte boot om in te beginnen! Je hebt de hele week een boot voor jezelf en zeilt in een groepje met kinderen die ongeveer even goed zijn.
De instructeur geeft les vanuit een motorboot of vanaf een vlot en is altijd in de buurt. Na een weekje zeilles kun je al helemaal zelf de boot besturen!
Kun je al wat beter zeilen, dan ga je verder met moeilijkere technieken. Je leert dan ook de eerste beginselen van het wedstrijdzeilen. Wil je meer weten? Kijk dan via de roze button op de website.
Fryslân met kids is zo leuk! Check ook even ons overzicht voor de leukste dagjes uit tips.
Zeilschool Op de Helling
Gouden Boaijum 2
8621 CV Heeg
Openingstijden
Ga hiervoor naar de website.Prijs
Ga hiervoor naar de website.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x kindvriendelijke restaurants in Harlingen
Ga je met de boot vanaf Harlingen of ben je er een dagje of een weekend... het maakt niet uit. Harlingen geeft een instant vakantiegevoel. Avontuur! Wij vonden er de leukste kindvriendelijke restaurants voor jou!
12x de lekkerste ijssalons in Friesland
Lekker weer, zonnetje erbij! Een ijsje halen is áltijd feest! Wij zochten voor jou dé kidsproof topadresjes op. De mooiste terrasjes en de leukste plekjes, zodat jij er ook lekker bij zit.
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!