
JufSon
Verschillende creatieve cursussen voor kinderen vanaf 4 jaar bij JufSon in Bussum!
Op dinsdag, woensdag en donderdag kunnen kinderen meedoen met leuke creatieve clubjes bij JufSon. Ze kunnen samen met leeftijdsgenootjes naar hartenlust tekenen, schilderen en knutselen. De groepjes met kinderen zijn klein, dus individuele begeleiding is ook mogelijk.
Voor kinderen vanaf 8 jaar heef JufSon ook een leuke wekelijkse techniek workshop. Tijdens de techniek lessen leren de kinderen omgaan met diverse materialen en gereedschappen: timmeren, figuurzagen, solderen en nog veel meer!
Er is ook een cursus met begeleiding voor beelddenkers, waarbij Juf Son de kinderen helpt bij dat wat ze leren op school om te zetten in beeld. Allemaal zodat de leerstof beter blijft hangen!
Meer weten? Klik op de roze button om naar de website te gaan!
Tip: wist je dat Kidsproof ’t Gooi ook de allerleukste eropuit-tips in de omgeving op een rijtje heeft gezet?
JufSon
Vlietlaan 38
1404 CB Bussum
Openingstijden
Op dinsdagen, woensdagen en donderdagenPrijs
Klik op de roze websitebutton voor meer infoToon op kaart
Meer inspiratie


Zwemles ABC – va 3 jr
Zwem verder met Van Hellemond: Leren zwemmen met plezier en vertrouwen
Babyzwemmen bij R&A
Kom gezellig samen met je baby (vanaf 6 weken) onder begeleiding zwemmen in Blaricum!
Overlevingszwemmen bij R&A
Als voorbereiding op het Zwem ABC geeft R&A overlevingszwemmen (2,5 - 4 jaar)Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x Speeltuinen in ’t Gooi
Welke speeltuinen zijn er in 't Gooi? Bekijk hier de openingsdagen van de allerleukste speeltuinen bij jou in de buurt. Welke is jouw favoriet?
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
11 x Restaurants met speeltuin én terras in het Gooi!
Zin in een terrasje in het Gooi? En willen de kinderen lekker spelen? Dat kan! Samen genieten op terras mét speeltuin. Want wat is er lekkerder dan buiten zijn.... zeker met een hapje eten op het terras. Genieten terwijl de kinderen fijn spelen in de speeltuin! Ik kijk er vreselijk naar uit. Bij deze hotspots in de regio het Gooi (of net even daarbuiten) is het voor iedereen genieten!