Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Olala Chocola

Olala! Dat is pas lekkere chocola!

Bij Olala Chocola kun je terecht voor heerlijke handgemaakte chocolade, gepersonaliseerde cadeaus, bonbons, lekkere repen, pindarotsjes en nog veel meer!

Bij het binnenstappen in de winkel komt de geur van chocolade je al tegemoet. Door de open werkruimte kijk je mee hoe de chocolade gemaakt wordt.

Wil je zelf ook ervaren hoe het is om te werken met chocolade en zelf bonbons te maken? Dat kan tijdens een van de workshops of kinderfeestjes. 

Meer weten over Olala Chocola Hilversum? Lees dan verder via de roze button! 

Een lekker hapje eten met het hele gezin? Kijk dan ook eens op onze uit-eten pagina!

Olala Chocola

Gijsbrecht van Amstelstraat 161

1214 AX Hilversum

Openingstijden Kijk voor de actuele openingstijden op de website via de roze button.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Show voor met jouw kleintje: Bumbina komt spelen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

15x Wandelroutes voor het hele gezin in ’t Gooi

Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen en op de uitgestrekte hei in en om 't Gooi! Wij zetten de kindvriendelijke wandelroutes en mooie boswandelingen in de Gooise natuur voor je op een rijtje.

Sleeën zonder slee: 8 tips voor alternatieven

Gaat het eindelijk sneeuwen, sleetjes op. Heb je niet op tijd een slee bemachtigd? Geen paniek. Met deze simpele trucjes glijden je kinderen straks gewoon zonder slee maar met een goed alternatief van die heuvel.

10 x boswandeling & chocolademelk!

Wij hebben de leukste hotspots voor een kindvriendelijke boswandeling mét warme chocolademelk in 't Gooi voor je op een rijtje gezet.

8x de leukste sleeplekken en sleeheuvels in ’t Gooi

Yes sneeuw! Tijd om lekker veel te gaan sleeën. Er zijn genoeg sleeheuvels te vinden in 't Gooi waar de kinderen vanaf kunnen roetsjen. Hier onze tips