Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Olala Chocola

Olala! Dat is pas lekkere chocola!

Bij Olala Chocola kun je terecht voor heerlijke handgemaakte chocolade, gepersonaliseerde cadeaus, bonbons, lekkere repen, pindarotsjes en nog veel meer!

Bij het binnenstappen in de winkel komt de geur van chocolade je al tegemoet. Door de open werkruimte kijk je mee hoe de chocolade gemaakt wordt.

Wil je zelf ook ervaren hoe het is om te werken met chocolade en zelf bonbons te maken? Dat kan tijdens een van de workshops of kinderfeestjes. 

Meer weten over Olala Chocola Hilversum? Lees dan verder via de roze button! 

Een lekker hapje eten met het hele gezin? Kijk dan ook eens op onze uit-eten pagina!

Olala Chocola

Gijsbrecht van Amstelstraat 161

1214 AX Hilversum

Openingstijden Kijk voor de actuele openingstijden op de website via de roze button.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Pannenkoeken Bruis Blaricum

In de kerstvakantie lekker samen pannenkoeken eten bij Bruis Blaricum!

De Generaal Baarn

Bij Restaurant De Eendracht/Generaal kun je heerlijk eten combineren met een mooie boswandeling!

De Eendracht Blaricum

Geniet van de natuur, de lammetjes, bouw hutten en plof daarna neer bij Restaurant De Eendracht!

Restaurant Hendrik

Hmmm... bij Restaurant Hendrik in het prachtige dorp Vreeland eet je heerlijke pannenkoeken!

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Koninklijk leuk: Winterpaleis Het Loo

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Uittips voor in de kerstvakantie in ’t Gooi

Kerstvakantie - Tijd om leuke dingen met het gezin te gaan doen. Wij verzamelen hieronder alle uittips voor in de kerstvakantie. Geniet van jullie vrije dagen én van elkaar!

15x Wandelroutes voor het hele gezin in ’t Gooi

Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen en op de uitgestrekte hei in en om 't Gooi! Wij zetten de kindvriendelijke wandelroutes en mooie boswandelingen in de Gooise natuur voor je op een rijtje.

Hilversum Kerstspecial

Eropuit met de kids tijdens de kerstvakantie

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!