Creatieve lessen bij JufSon
Verschillende creatieve cursussen voor kinderen vanaf 4 jaar bij JufSon in Bussum!
Elke maandag kunnen kinderen meedoen met leuke creatieve lessen bij JufSon. Ze kunnen samen met leeftijdsgenootjes naar hartenlust tekenen, schilderen en knutselen. De groepjes met kinderen zijn klein, dus individuele begeleiding is ook mogelijk.
Elke week biedt JufSon iets nieuws aan en zet spullen en zet een leuke knutselactiviteit klaar. Als de kinderen liever alleen wil tekenen of schilderen en niet knutselen of andersom is dat natuurlijk mogelijk.
Er wordt geprobeerd de kinderen zo veel mogelijk vaardigheden te leren. Ook wordt er naar de kinderen zelf geluisterd. Alles is mogelijk in overleg: tekenen, schilderen, vilten, weven, timmeren, figuurzagen, solderen…… kleding pimpen…in overleg maken we een mooi programma.
Meer weten? Klik op de roze button om naar de website te gaan!
Tip: wist je dat Kidsproof ’t Gooi ook de allerleukste eropuit-tips in de omgeving op een rijtje heeft gezet?
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
JufSon
Mierenmeent 122
1218 EM Hilversum
Openingstijden
16:00-17:00 uur en 17:15-18:15 uurPrijs
Losse les € 17,50.Kleine strippenkaart vijf strippen (5 lessen) € 80 euro.
Grote strippenkaart tien strippen (10 lessen) € 150 euro.
Toon op kaart
Lijstjes voor 't Gooi
Meer inspiratie
Opfriscursus zwemmen, meld je aan!
Wil jij dat je kind extra zwemveilig is in het water? Meld je kind aan voor de opfriscursus van R&A.
De Gele Duikmachine (4+)
Beatles voor kinderen bij Singer Laren. Zing samen mee met de grote hits in een vrolijk familieconcert.
Weekend van het Verdedigingserfgoed
Volop spannende excursies, ravotten in de natuur, museumbezoek en genieten van lekker eten & drinken!Blogs & inspiratie
Alle blogs
11x Speeltuinen in ’t Gooi
Welke speeltuinen zijn er in 't Gooi? Bekijk hier de openingsdagen van de allerleukste speeltuinen bij jou in de buurt. Heb jij een favoriet?
Hilversum Meivakantiespecial
Eropuit met de kids tijdens de meivakantie in Hilversum.
Top 10 lentetips om zelf te maken
Vind je het ook zo gezellig om samen te knutselen aan de keukentafel? Wij hebben een paar heerlijke lente-achtige knutseltips voor je!