Juffrouw Jansen
Juffrouw Jansen is een heerlijke plek voor een kopje koffie, thee en heerlijk eten!
Juffrouw Jansen is dé plek na een bezoek aan Kinderboerderij De Meent of als tussenstop van een wandel- of fietstocht door ’t Gooi.
Lekker lang open
Te midden van de boerderijdieren en het boerenleven, kun je er genieten van een kopje koffie, thee of bijvoorbeeld een zuiveldrankje met wat lekkers erbij! Overigens ook een leuke plek om te lunchen of hapje te blijven eten. Ze hebben heerlijke Meentburgers van vlees van eigen koe, pannenkoeken, bitterballen en andere borrelplanken. Ze zijn deze zomer langer open, namelijk tot 19.30u!
Meer informatie
En wil je weten wat er nog meer kan bij Juffrouw Jansen? Kijk rustig rond op de website of vraag naar de mogelijkheden!
Tip: Kijk hier voor meer leuke uittips in ’t Gooi >>>
Juffrouw Jansen
Melkmeent 9
1218 XX Hilversum
Openingstijden
woensdag t/m zondag 10 - 19.30 uurToon op kaart
Lijstjes voor 't Gooi
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomervakantie bij Singer Laren
Zomer á la Singer, beleef een fantastische zomer met de kinderen in Laren!
Tips om buiten te zwemmen in het Gooi!
Als de temperaturen oplopen en het echt zomers weer is, zoeken wij met de kinderen graag de verkoeling. Maar waar is dat fijne strandje met de faciliteiten waar jij naar zoekt? Of juist dat rustige plekje zonder al te veel toeters en bellen? Check hier onze tips voor heerlijke plekjes aan het water!