Midgetgolf De Leeuwenkuil
Kom een balletje slaan op de midgetgolfbaan in Muiderberg! En daarna springen op de trampoline!
In een prachtig aangelegd park, aan het Gooimeer en strand van Muiderberg, ligt Eetgelegenheid & Midgetgolfbaan ‘De Leeuwenkuil’.
Naast de 18-holes midgetgolfbaan zijn er ook trampolines aanwezig. De allerkleinsten kunnen fijn spelen in de speeltuin, terwijl papa en mama op het terras een oogje in het zeil houden.
Op het zonneterras bestel je niet alleen een hapje en een drankje tussendoor, maar ook soep uit eigen keuken en complete menu’s. Zelfs pannenkoeken en poffertjes staan op de kaart!
Midgetgolfbaan De Leeuwenkuil
Nienhuis Ruyskade 3
1399 GR Muiderberg
Prijs
Kids tot en met 12 jaar: €5. Volwassenen €5,50.Toon op kaart
Lijstjes voor 't Gooi
Meer inspiratie
Samen klimmen in de meivakantie!
Lekker klimmen in het voorjaarszonnetje bij klimbos Fun Forest Almere.
Bezoek Verzetsmuseum Junior in meivakantie
Maak in de meivakantie kennis met deze aangrijpende periode uit de Nederlandse geschiedenis.
Speuren, knutselen & gamen
Er is zoveel te doen in het Mediamuseum van Beeld & Geluid in Hilversum. Kijk zelf maar...Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
In de lente willen we graag naar buiten met de kinderen. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van geurende bloesem en vrolijke lammetjes. Hieronder lees je onze 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Leuke uittips voor de meivakantie
De meeste scholen in 't Gooi krijgen deze week al meivakantie! Wat gaan jullie doen? Wij hebben de leukste activiteiten, events en Kidsproof-plekjes weer voor je verzameld.