Kajak varen
Op zoek naar een actief uitje in de natuur? Ga dan kajakken bij Eiland van Hein!
Kom peddelen door de polder van het Groene Hart met een kajak van Eiland van Hein!
Een prachtig stukje natuur waar je graag wil zijn. Kinderen vermaken zich hier volop. Ze kunnen hier lekker klimmen, zwemmen en volop spelen.
Je kunt hier kajakken huren en heerlijk genieten van de natuur en waterrijke omgeving.
Ook kun je op het Eiland van Hein te gekke kinderfeestjes organiseren, vraag naar de mogelijkheden.
Ben je benieuwd naar de mogelijkheden? Klik dan op de roze button.
Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens in onze uitagenda!
Eiland van Hein
Bovendijk 4
3648 NM Wilnis
Openingstijden
Op reservering.Prijs
Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.
Mail direct
Toon op kaart
Lijstjes voor 't Gooi
Blogs & inspiratie
Alle blogs
11x Speeltuinen in ’t Gooi
Welke speeltuinen zijn er in 't Gooi? Bekijk hier de openingsdagen van de allerleukste speeltuinen bij jou in de buurt. Heb jij een favoriet?
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
In de lente willen we graag naar buiten met de kinderen. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van geurende bloesem en vrolijke lammetjes. Hieronder lees je onze 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.