Jachthaven Winkeloord
Huur een bootje, sup of kano en geniet met het gezin op de Vinkeveense Plassen!
Bij Jachthaven Winkeloord kun je sloepvaren, suppen of een zeilboot of kano huren! De jachthaven ligt vlakbij de Vinkeveense Plassen, waar je heerlijk een dag kunt vertoeven met de kinderen.
Je kunt dagtochtjes in de omgeving doen, of lekker cruisen over de drie Vinkeveense Plassen. Chillen op één van de 12 openbare zandeilanden en… plons! Lekker hoor zo’n dagje vakantie. En wil je een picknickmand en een coolbox met koude drankjes mee? Bestel deze bij de boeking van je sloepje.
Klik op de roze button om naar de website van Jachthaven Winkeloord te gaan voor meer informatie over de verhuur.
Tip: wist je dat Kidsproof ’t Gooi ook de lekkerste, kindvriendelijke restaurants in de regio op een rijtje heeft gezet?
Jachthaven Winkeloord
Winkeldijk 20a
3645 AP Vinkeveen
Openingstijden
Klik op de roze websitebutton voor meer info.Prijs
Klik op de roze websitebutton voor meer info.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor 't Gooi
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toren beklimmen in Naarden: een uniek zomeruitje
Beklim de toren van Grote Kerk Naarden en beleef het verhaal van Johannes!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Zomervakantie bij Singer Laren
Zomer á la Singer, beleef een fantastische zomer met de kinderen in Laren!