Huur een Hooiberg
Bij IJs- en activiteitenboerderij Van Herk verhuren ze de hooiberg voor feestjes!
Is de tuin aan de kleine kant om een leuke originele viering te houden? Gezelligheid in een voormalige hooiberg is een unieke belevenis!
Op de boerderij kan je terecht voor allerlei activiteiten! Huur bijvoorbeeld een kleine of grote hooiberg en ga er lekker bij bbq’enm, speel kinderboerengolf of overnacht zelfs in het hooi!
De eigenaren zijn heel behulpzaam en je kunt alle mogelijkheden met hen bespreken!
Klik op de roze websitebutton voor meer informatie!
Tip: neem ook eens een kijkje in onze Uitagenda!
IJs- en activiteitenboerderij Van Herk
Oud-Loosdrechtsedijk 38A
1231 NB Loosdrecht
Openingstijden
In overleg, zondags gesloten.Prijs
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor 't Gooi
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x de leukste sleeplekken en sleeheuvels in ’t Gooi
Yes sneeuw! Tijd om lekker veel te gaan sleeën. Er zijn genoeg sleeheuvels te vinden in 't Gooi waar de kinderen vanaf kunnen roetsjen. Hier onze tips
15x Wandelroutes voor het hele gezin in ’t Gooi
Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen en op de uitgestrekte hei in en om 't Gooi! Wij zetten de kindvriendelijke wandelroutes en mooie boswandelingen in de Gooise natuur voor je op een rijtje.
Sleeën zonder slee: 8 tips voor alternatieven
Gaat het eindelijk sneeuwen, sleetjes op. Heb je niet op tijd een slee bemachtigd? Geen paniek. Met deze simpele trucjes glijden je kinderen straks gewoon zonder slee maar met een goed alternatief van die heuvel.