Chocoladeparty!
Gek op chocolade? Vier dan je feestje bij Olala Chocola in Hilversum!
Hou je van chocolade, een beetje vieze handen en lekker creatief bezig zijn? Kom dan je kinderfeestje bij Olala Chocola vieren!
Samen met je vriendjes en/of vriendinnetjes krijg je uitleg over chocolade. Over de herkomst en over het werken met chocolade. Hierna gaan jullie aan de slag met chocoladereepjes waar je een mooi kunstwerk van gaat bouwen. Je mag zelf kiezen uit melk, puur of witte chocolade. Vervolgens bouw je bijvoorbeeld aan een kasteel, een paardenstal, huis of molen.
Tussendoor krijg je lekker een beker limonade en kun je uiteraard snoepen van de chocolade!
Meer weten over dit lekkere partijtje? Lees dan verder via de roze button!
Een lekker hapje eten met het hele gezin? Kijk dan ook eens op onze uit-eten pagina!
Olala Chocola
Gijsbrecht van Amstelstraat 161
1214 AX Hilversum
Openingstijden
Op reservering.Toon op kaart
Lijstjes voor 't Gooi
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x de leukste sleeplekken en sleeheuvels in ’t Gooi
Yes sneeuw! Tijd om lekker veel te gaan sleeën. Er zijn genoeg sleeheuvels te vinden in 't Gooi waar de kinderen vanaf kunnen roetsjen. Hier onze tips
15x Wandelroutes voor het hele gezin in ’t Gooi
Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen en op de uitgestrekte hei in en om 't Gooi! Wij zetten de kindvriendelijke wandelroutes en mooie boswandelingen in de Gooise natuur voor je op een rijtje.
10 x boswandeling & chocolademelk!
Wij hebben de leukste hotspots voor een kindvriendelijke boswandeling mét warme chocolademelk in 't Gooi voor je op een rijtje gezet.