Blogs & inspiratie
Herfstbingo!
Gepubliceerd op 13 september 2025
De herfst is voor ons hét seizoen om lekker naar buiten te gaan voor een wandeling. Met de kinderen wandelen we graag in Appelbergen, het Stadspark of in één van de andere prachtige bossen rondom Groningen. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Uitprinten en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?
In de herfst ligt het bos vol met de mooiste herfstschatten: kastanjes, oranje bladeren, paddenstoelen… Vind jij ze allemaal? Op zoek naar mooie natuurgebieden in en om Groningen, Haren en Glimmen?
Check onze Eropuit-themapagina voor tips!

Opslaan, uitprinten en zoeken maar. Veel plezier!
Lieve groetjes,
Maud
Tip bekijk onze Uitagenda voor de leukste kinderactiviteiten in de herfstvakantie in Groningen Deze link opent in een nieuwe tab
Lees ook:
Alle blogs
8 Binnenspeeltuinen in en om Groningen
Is er regen voorspeld? Geen probleem! Welk kind is niet gek op klimmen, glijden en eindeloos spelen? Daarom hebben we alle binnenspeeltuinen van Groningen op een rijtje gezet. Hoef je er alleen nog maar eentje uit te kiezen, ideaal toch? Klauter en klim er op los in deze toffe indoor speeltuinen.
11x binnenactiviteiten in Groningen als het regent!
Hè bah, het regent! Maar we willen er wel even op uit! Geen paniek, hieronder ons overzicht met leuke binnenactiviteiten voor kinderen in Groningen.
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!Meer inspiratie
Musical De Kleine Prins (8+)
Stap in de magische wereld van 'De Kleine Prins' en laat je meeslepen in deze mooie musical bij Kielzog!
Dansvoorstelling Woest (4+)
Een mooie dansvoorstelling van SALLY Dansgezelschap Maastricht in Cultuurhuis De Klinker in Winschoten.
Opening Tumult in Groningen
Help mee met de feestelijke opening van Tumult met een kunstbloem en fietstocht door Groningen!