Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Storyworld is het stoerste en leukste museum voor strips, animatie en games!

In strip-, animatie- en gamemuseum Storyworld staat de kunst van het verhalen vertellen centraal. Ontdek hoe jouw favoriete strip, animatie of game is gemaakt. Van Aladdin, Asterix en Ice Age tot en met Kuifje, Sonic en Shaun the Sheep. De makers gaan tot het uiterste om hun verhaal tot leven te laten komen en in de verschillende ruimtes zie je originele schetsen, storyboards, props, filmcellen, concept art en meer! Mijn kinderen vinden het te gek (en ikzelf trouwens ook ;).

Zelf aan de slag

Ook is Storyworld een plek waar je zelf aan de slag kunt gaan met tekenen, animeren en programmeren. Maar liefst veertien interactieve installaties laten je al spelend zien wat er nodig is om een strip, animatie of game te begrijpen én hoe je er zelf een kunt maken. In de Spotlightzaal van Storyworld staat elke keer een andere maker in de spotlights. Kijk op de website van het museum voor de laatste info, klik eenvoudig door via de link op deze pagina.

Storyworld-Paspoort

Er is nog een leuk extraatje voor de kinderen. Zij krijgen bij hun bezoek aan museum Storyworld ook nog een gratis Storyworld-Paspoort. Zo wordt een bezoek aan dit interactieve museum nog leuker. Het paspoort staat vol avontuurlijke speur-, puzzel en tekenopdrachten.

Forum Groningen

Je vindt Storyworld op de zesde verdieping van Forum Groningen.

Meer info & tickets

Kom je langs? Voor meer info over de (tijdelijke) tentoonstellingen en andere actuele informatie en tickets klik je op de roze button.

 

Tip: wil je na afloop de dag gezellig afsluiten en samen met de kinderen een hapje gaan eten? Check de kindvriendelijke restaurantjes!

Storyworld

Nieuwe Markt 1

9712 KN Groningen

Openingstijden Maandag gesloten
Dinsdag t/m zondag 10.00 - 18.00 uur
Prijs Zie website
Naar de website
Mail direct

Mail direct naar Storyworld

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

More inspiration

Binnen én buiten spelen!

Kom gezellig spelen in het grote binnen speelparadijs én in de grote buitenspeeltuin in Wedde!
Lees meer

Familieconcert Assepoester (6+)

Een spannend sprookje over boze stiefzussen een een betoverde pompoen van NNO!
Lees meer

Universiteitsmuseum

Leer alles over het menselijk lichaam, de natuur en de techniek in het Universiteitsmuseum!
Lees meer

Voorstelling: WAS (2+)

Een non-verbale voorstelling vol verbeelding, over de schoonheid en het spel in het alledaagse bezigheid.
Lees meer

Uitgelicht

Tip! KreaDoe Lentefestival

Bekijk

Nationale Klimbosdag

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen

Houden jullie ook zo van de lente? Wij geven je 11 tips om er lekker op uit te trekken met de kinderen.
Lees meer

Traktatie voor het kinderdagverblijf

Traktatie voor het kinderdagverblijf: de beste tips van de kinderopvang Monkey Donky zelf.
Lees meer

9x Wandelroutes voor gezinnen in Groningen

Wandelen jullie ook graag met de kinderen? Wij zijn dol op een mooie boswandeling met de kids! En dan ontdekken we het liefst steeds een ander stukje Groningen. Wij zetten de leukste wandelingen in de natuur voor je op een rijtje.
Lees meer

50 x de leukste kinderuitjes in en rondom Groningen

Wat zijn er veel leuke uitjes voor kinderen! Bekijk onze top 50 allerleukste kinderuitjes in en rondom Groningen. Ga met je gezin op pad en geniet van de tijd met je kids!
Lees meer