
Anne&Max
Bij restaurant en café Anne & Max is er gelegenheid voor een heerlijk ontbijtje, lunch en borrel!
Welkom bij Restaurant Anne & Max, een fijne plek voor een gezellig uitje met het hele gezin. Hier kun je genieten van ontbijtjes, lunches en smakelijke tussendoortjes, gemaakt van de verse en biologische ingrediënten.
Maar dat is nog niet alles! De sfeervolle en huiselijke inrichting biedt een warm welkom voor ouders met kinderen. Verdwijn in de heerlijke loungestoelen of doe een spelletje aan de leestafel. Er is genoeg te beleven voor de kleintjes, terwijl de ouders rustig kunnen genieten van een kopje koffie, thee of sapje.
Kom gezellig langs bij Restaurant Anne&Max en geniet samen met je kinderen van heerlijk eten en drinken, in een sfeervolle en kindvriendelijke omgeving.
Meer info
Klik op de roze button voor meer informatie over Anne & Max of een kijkje op de menukaart!
Neem een kijkje in de Uitagenda voor leuke uitjes en activiteiten.
Anne&Max
Turfsingel 18
9712 KR Groningen
Openingstijden
Ma t/m vr van 8:00 - 17:30 uurweekend: van 8:00 - 18:00 uur
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Onze herfstvakantietips in Groningen
Herfstvakantie 2025 en het binnenseizoen is officieel geopend! Tijd voor kleurrijke theatervoorstellingen, een leerzaam museumbezoek, de nieuwste kinderfilms en zelf aan de slag met muziek en kunst.
9x griezelige Halloween snacks
Kidsproof-collega Annemarie woonde een tijdje in Amerika, waar ze natuurlijk volop mee doet aan de Halloween-festiviteiten.