Eilander Balg Expres
Ervaar de natuur van Schiermonnikoog met de Eilander Balg Expres.
De Eilander Balgexpres is een trekker met buswagen die je meeneemt naar het meest oostelijke deel van Schiermonnikoog. Je rijdt met de Balgexpres over het strand naar de Balg, één van de mooiste plekjes van Schiermonnikoog.
De Balg is een zandplaat die in 1800 is ontstaan en die ieder jaar verder groeit en is een ‘favoriete’ hangplek voor zeehonden die vaak nieuwsgierig zijn. Wie weet komen ze je wel even naar je toe zwemmen?
Op de Balg zoek je naar mooie grote schelpen (wulken) en of barnsteen. Genieten van de ongerepte natuur doe je in ieder geval!
Kijk op de website voor de data van de afvaarten, aanmelden én voor de actuele informatie.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Eilander Balgexpres
Torenstreek 20
9166 LK Schiermonnikoog
Openingstijden
Kijk hiervoor op de websitePrijs
Kijk hiervoor op de websiteToon op kaart
Lijstjes voor Groningen
Meer inspiratie
Wintersprookje (6+)
Een voorstelling van Shakespeare voor jong en oud bij Cultuurhuis de Klinker in Winschoten!
Storyworld Spotlight | Super Mario 40 jaar
Duik in de wereld achter de beroemdste loodgieter ter wereld: Mario!
Op avontuur in het Universiteitsmuseum
Ontdek in de kerstvakantie de wetenschap in de knutsel- en experimentenzaal in het Universiteitsmuseum.Blogs & inspiratie
Alle blogs
32x de leukste kerstfilms en kerstseries voor kinderen
De leukste kerstfilms en kerstseries. Ga maar alvast met het hele gezin in pyjama op de bank zitten, want hieronder vind je onze 32 favoriete kerstfilms en kerstseries, die leuk zijn voor kinderen. Op Netflix, Disney+, Videoland, Pathé thuis en NPO plus.
De leukste kerstvakantie uitjes in Groningen
Tijd om leuke dingen met het gezin te gaan doen. Wij verzamelen hieronder alle uittips voor in de kerstvakantie. Geniet van jullie vrije dagen, de uitstapjes én van elkaar!
13x originele warme chocolademelk ideeën
Bij winters weer denken we aan regen, harde wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.