Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

BMX & Skateboard feestje 8+

Op een indoor skatepark de tofste tricks leren, BMX of skateboard.

In de indoor skatehal van Colosseum ga je samen met je vrienden Skateboarden of BMXen, TOF! Wat een actief kinderfeestje.

Stoer kinderfeestje in Groningen

Je krijgt één uur les van de ervaren docenten. Als je beginner bent leren ze je de basis en als je al wat meer weet dan leer je de nieuwste tricks.

Eten en drinken inbegrepen

Als je even een break wil houden staat er ranja en een zakje chips klaar, en de jarige krijgt een cadeautje mee naar huis.

Freestylen

Na de les mag je nog even freestylen om je nieuwe skills uit te proberen.

Al het materiaal is aanwezig

Alle huur van de materialen zit inbegrepen bij dit feestje en is voor feestjes van 6 tot 10 kinderen. Dit kinderfeestje is geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar!

Skateboardles of BMXén

Wil je graag les volgen, dat kan natuurlijk ook. Kijk hier voor BMX- en skateboardles in Groningen.

Meer info

Kijk voor meer informatie op de website, klik eenvoudig door via de roze button.

TIP: Kijk hier voor de leukste eropuittips in Groningen.

Colosseum

Travertijnstraat 12

9743 SZ Groningen

Openingstijden Zie website, klik op de roze button
Prijs Zie website, klik op de roze button
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Start voorverkoop Cinekid Festival

NIEUW: Marine van Nu

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Nienoord, een familiepark met nostalgische waarde!

Woon je in het noorden, dan is de kans groot dat ergens in jouw plakboek een uitgebreid fotoverslag zit van een dagje Nienoord.

10 Gouden tips om kinderen te leren omgaan met geld

Jong geleerd is oud gedaan. Hoe vroeger je je kinderen leert omgaan met geld, hoe makkelijker ze later door het leven gaan en leren budgetteren. En dat gun je ze natuurlijk van harte! Maar in deze tijden van elektronisch geld is het wel eens ingewikkeld om het inzichtelijk te maken. Ik geef je 10 gouden tips, waarmee je jouw kind een fijne relatie met geld leert hebben.

Ontdek hoe leuk wetenschap is in het Universiteitsmuseum

Mamablogger Peggy ging met haar dochter voor ons op pad. Lees hier hun ervaring...

Lessen bij VRIJDAG en het Clockhuys

Kinderen van alle leeftijden kunnen bij het Clockhuys in Haren en VRIJDAG in Groningen muziek, theater en beeldende kunst maken.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief