Kinderfeestje met kaarsen
Vier je verjaardag in Kaarsenmakerij Wilhelmus en maak de mooiste kaarsen!
Bij Kaarsenmakerij Wilhelmus kun je een heel leuk kinderfeestje vieren. Zo kun je verschillende soorten kaarsen komen maken.
Wat dacht je van het dompelen van kaarsen? Iedereen dompelt 2 kaarsen die daarna worden gevormd en gekleurd.
Er kan ook voor worden gekozen om snipperkaarsen te maken. Met gekleurde snippers kaarsvet maak je een prachtige kaars. Maak bijvoorbeeld een heuse regenboogkaars!
Daarnaast is er ook de mogelijkheid om een kaars te maken van je eigen hand. Dompel je hand in kaarsvet, vul de vorm met een lont en kaarsvet en tada! Een kaars van je eigen hand.
Ook zo’n leuk feestje vieren? Klik dan op de roze button voor de mogelijkheden!
Een lekker hapje eten met het hele gezin? Kijk dan ook eens op onze uit-eten pagina!
Kaarsenmakerij Wilhelmus
Openingstijden
Op reserveringPrijs
Afhankelijk van het arrangement. Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.Lijstjes voor Groningen
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
NIEUW: Opening Tumult Groningen
Tumult, het nieuwe creatieve thuis voor Groningers