Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderfeestje Dress en Les

Ben je creatief en wil je met je vrienden achter de naaimachine gas geven? Geef dit creatieve kinderfeest

Dress en Les is hét duurzame naaiatelier van Dymph Dressen. Zij is expert in het upcyclen van gebruikte kleding.

Voor een super creatief en origineel kinderfeestje kun je er nu ook naartoe. In Dymph haar kleine naaiatelier kun je met max. 6 kinderen creatief aan de slag. Wordt het een stoffen knuffel of bakje, er is heel veel stof en volop keuze. 

Bekijk alle mogelijkheden via de roze websitebutton.

Voor alle creatieve kinderfeestjes in Groningen bekijk je ons kinderfeestjes overzicht.

Naaiatelier Dress en les

Gaickingahof 13

9801 EC Zuidhorn

Openingstijden Kinderfeestjes zijn op afspraak
Prijs Neem contact op via de roze websitebutton
Mail direct

Mail direct naar Naaiatelier Dress en les

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Groningen

Uitgelicht

3 Insidetips van Cinekid, lees ze hier

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

NIEUW: Opening Tumult Groningen

Tumult, het nieuwe creatieve thuis voor Groningers

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

20x fijne herfstvakantietips voor gezinnen in Groningen

Herfstvakantie 2026 en het binnenseizoen is officieel geopend! Tijd voor kleurrijke theatervoorstellingen, een leerzaam museumbezoek, de nieuwste kinderfilms en zelf aan de slag met muziek en kunst.

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)