Voetbalkamp Groningen
De hele week aan de slag met de bal tijdens het vakantiekamp van voetbalkamp Groningen
Al 31 jaar verzorgd Voetbalkamp Groningen in de zomerweken een vakantiekamp in stadion Esserbergen in Haren.
Als jeugdspeler ben je hier in goede handen, je speelt hier met veel plezier en onder deskundige begeleiding. Elke dag van maandag t/m vrijdag kom je hier trainen vanaf 09:30 uur tot 15:15 tussendoor is er lunch, ranja en ijs pauze. Je leert natuurlijk veel techniek-en voetbaltactische dingen. Er worden ook veel partijtjes gespeeld en vaardigheidstrainingen afgenomen. Einde van de middag ga je weer naar huis, en slaapt lekker in je eigen bed.
Ook heel cool, als deelnemer krijg je een volledig teneu, dit zit bij de prijs in. Je bent hier al vanaf 6 jaar welkom tot en met 15 jaar. Jullie groepen worden ingedeeld op leeftijd.
Bekijk alle vakantiekampen hier.
Voetbalkamp 050
Rijksstraatweg 16
9752 AD Haren
Openingstijden
bekijk de websitePrijs
Bekijk de websiteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Sinterklaasintocht in en om Groningen 2025
2025 - Hij komt... hij komt, 16 november is het weer zover! Dan komt Sinterklaas aan in ons land. Ook in en om Groningen maakt de Sint natuurlijk weer een toer met zijn pieten om alle kinderen te begroeten. Zijn jullie erbij?
Afvinken tot 5 december! De Sinterklaas aftelkalender
Mama, wanneer is het Sinterklaas? Bij ons thuis wordt deze vraag elke dag minimaal 1x gesteld tot dat het 5 december is. De Sinterklaasperiode is natuurlijk ook een hele spannende tijd voor de kids!
11x binnenactiviteiten in Groningen als het regent!
Hè bah, het regent! Maar we willen er wel even op uit! Geen paniek, hieronder ons overzicht met leuke binnenactiviteiten voor kinderen in Groningen.