Turnen bij BATO
Turnprogramma’s voor alle leeftijden, van recreatie tot topsport!
Sportvereniging BATO biedt al meer dan 118 jaar turnprogramma’s aan voor alle leeftijden van recreatie tot topsport.
Vanaf 3 jaar kunnen kinderen naar kleutergym. Kinderen van die leeftijd willen graag rennen, springen en klauteren. Met klein materiaal, maar soms ook echte turnapparatuur leren de kleintjes hun evenwicht bewaren, krijgen ze gevoel voor ruimte, afstand, snelheid.
Turnen kun je op alle niveaus doen. Vanaf 4 jaar starten we bij BATO de lessen recreatief turnen. Deze lessen sluiten prima aan op de kleutergym, maar ook nieuwkomers leren de eerste beginselen van het turnen. De lessen zijn zeer gevarieerd en je houdt alle spiergroepen in je lichaam sterk en soepel.
Getalenteerde turnsters kunnen eventueel doorstromen naar het toestelturnen bij de selectie van BATO. Kijk bij het kopje ‘Lestijden’ op de website voor meer informatie!
Op zoek naar een nog meer leuke sportverenigingen, een knutselclubje of misschien muzieklessen? Kijk voor deze en meer bij Clubjes op onze website!
Bato Haarlem
Openingstijden
Zie de websitePrijs
Jeugd tot 16 jaar: € 152,50Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x Sinterklaas uitjes in Haarlem eo
Hier kun je Sinterklaas en de pieten bezoeken! Bekijk deze Sinterklaas-uitjes in Haarlem en omgeving. Als bonus hebben we ook nog wat leuke. lokale cadeau-tips voor je!
Sinterklaas intochten 2025
Waar en wanneer komt Sinterklaas in Haarlem aan? En wanneer is de intocht in Heemstede? Hoe laat ontmoeten we de Sint in Zandvoort? Híer kunnen we de Goedheiligman dit jaar zien arriveren met zijn paard of op de Stoomboot. Bekijk het overzicht van alle Sinterklaasintochten; in Haarlem, Overveen, IJmuiden, Zandvoort, Heemstede en meer!
De Vier van Noord-Holland | Heel Noord-Holland schaatst!
Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Alkmaar, Amsterdam, Haarlem en Hoorn, in oktober en november!