Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Modeltreinen en spoor

Heb je een kleine treinfan? Kom dan naar modelbouwvereniging 't Y in Spaarnwoude; honderden meters spoor!

Bij Modelbouwvereniging het Y kom je alles te weten te komen over spoorbanen, locomotieven, stoom- en dieseltreinen en het bouwen ervan.

De vereniging heeft de beschikking over een mooie spoorbaan van ongeveer 600 meter (incl. rangeersporen) lang met een spoorbreedte van 7 1/4 inch. De baan loopt langs de rand van een recreatieterrein en is aangelegd door leden van de vereniging.

Ook kan je hier kinderfeestjes vieren (mail om naar de mogelijkheden te vragen) en van april t/m september kan er iedere zondag (weersafhankelijk)  tegen een kleine vergoeding een ritje gemaakt worden in de trein achter een elektrische locomotief of een stoomlocomotief!

In het seizoen ( apr. t/m sept.) rijden de treinen elke zondag bij goed weer van 11-16 uur.

Tip; leuk om te combineren met een bezoekje aan en een lekker hapje eten bij ‘Onder de Platanen’.

Modelbouwvereniging het Y

Genieweg 38

1981 LN Velsen-Zuid

Mail direct

Mail direct naar Modelbouwvereniging het Y

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Haarlem

Meer inspiratie

Midgetgolf Feestje

Dit leuke kinderfeestje is een hole in one!

Zwemmen, snorkelen en meer!

Vier je verjaardag bij SportPlaza Groenendaal en beleef een spetterend feest!

Playground Klassenfeest

Iets te vieren met je team of klas? Doe het op deze avontuurlijke plek!

BakingTime bakfeestjes

Van pizza tot griezelsoep; bij BakingTime maak je het allemaal tijdens de leukste bakfeestjes!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

NIEUW in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf

Raad van de Raaf is de gloednieuwe Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.

8 Redenen voor een dagje Linnaeushof!

Julie en Josephine gingen een dagje naar de grootste speeltuin van Europa; Linnaeushof in Bennebroek. Vlak bij Haarlem! Lees hier waarom ze vinden dat jij er ook eens heen zou moeten gaan!

Caprera Familie Zomer Zondagen

Caprera en de Schuur verzorgen in de lente en zomer de leukste familievoorstellingen. Echt een leuk uitje met het hele gezin! Geniet van muziek, humor, actie en spektakel, en extra leuk: na elke voorstelling is er een workshop voor de kids. Bekijk snel het hele programma!

10 superstoere uitjes voor kinderen met een handicap

Ben je op zoek naar een stoer uitje voor een gehandicapt kind? Dan hebben wij misschien wel gouden tips voor jou!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief