Muziek op Schoot Haarlem
Vrolijke muzieklessen voor baby, dreumes, peuter en kleuter onder begeleiding van een volwassene.
Zingen, spelen, dansen en muziek maken met je kind is geweldig. Er ontstaat direct een bijzondere band tussen jou en je kind bij Muziek op Schoot. Er wordt gezongen, gedanst, gespeeld met materialen en muziek gemaakt op eenvoudige instrumentjes.
Je kind en jij leren nieuwe liedjes, werken op een uitstekende manier aan taalontwikkeling, muzikaliteit, creativiteit, dans, spel, samenwerking en aan de grove en fijne motoriek. Er wordt veel gelachen en er zijn vaak komische situaties.
Alle liedjes neem je mee naar huis, waardoor er thuis ineens veel meer gezongen wordt. Je hoeft niet mooi te kunnen zingen om mee te kunnen doen met deze cursus en zelfs een beetje vals zingen is geen probleem. Zingen maakt bij iedereen de levensenergie vrij. Daar word je blij van!
Muziekles voor verschillende leeftijden
In deze drukke tijden echt een uurtje voor jou en je kind! Een prachtig cadeau! Er zijn babygroepen (4 maanden-1.3 jaar) om 11.55 uur, dreumesgroepen (1-2 jaar) om 8.55 uur, peutergroepen (2-2.10 jaar) om 9.50 uur en peutergroepen (2.10-4 jaar) om 10.50 uur. Je doet deze activiteit samen met je kind.
Muziek op Schoot Cursusdata
Wintercursussen starten elk jaar in januari, lentecursussen in april en herfstcursussen in september. Dagen en tijden vind je op de site van Muziek op schoot onder het kopje ‘agenda’ – ‘agenda en tijden’.
Klik door naar de website voor meer informatie of om je in te schrijven!
Muziek op Schoot Haarlem
Floresstraat 14
2022 BE Haarlem
Openingstijden
Dagen en tijden vind je op de site van Muziek op schoot onder het kopje 'agenda' - 'agenda en tijden winter'.Prijs
Cursus van 12 lessen €179 Lees op de site meer over tarievenToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Binnen-uitjes in Haarlem voor een regenachtige dag
10x REGENPROGRAMMA! Regent het op jullie vrije dag? Net nu jullie zin hadden om als gezin iets leuks te doen? Geen nood, als je geen zin hebt in een nat pak zijn dit ook leuke uitjes! Deze leuke dingen doe je op indoor-locaties in en om Haarlem!
6x Boswandeling & Chocomel
Kastanjes zoeken, in bergen bladeren springen, een speurtocht doen... heel leuk, en daarna hebben we TREK!
8x Binnenspeeltuinen in Haarlem e.o
You love it or you hate it... indoor speelparadijzen! Maar geef toe, heerlijk om je kids hier af en toe 'uit te laten' en zelf even met krantje en koffie te relaxen. Ken je deze binnenspeeltuinen in Haarlem en omgeving al?