Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Scouting Elswout

De Elswoutgroep is een enthousiaste en gezellige scoutingvereniging in Bloemendaal!

Van oorsprong komt de scoutinggroep Elswout van het bekende landgoed Elswout in Overveen. Na diverse omzwerving zijn ze nu gevestigd in een oude boerderij bij de ingang Bleek en Berg van het nationale park Kennermerduinen. De mountiestam is een van de oudste stammen van Nederland. De groep is opgericht omstreeks 1932 en bestaat uit bevers, welpen, scouts, rowans en een stam. De hele groep bestaat momenteel uit ongeveer 70 a 80 man.

Met de Kennemerduinen als achtertuin van ruim 3800 hectare heb je genoeg te ontdekken bij Scouting Elswout! Zo kan je vanuit de vogelobservatiehut het Vogelmeer goed bestuderen en zal je tijdens wandelingen vele dieren en bijzondere planten tegenkomen.

Neem contact op om te kijken of de Scouting iets voor jou is!

Scouting Elswout

Bergweg 3

2061 KB Bloemendaal

Openingstijden Scoutingseizoen loopt gelijk aan schooljaar; van sept/ juli
Prijs Installatiekosten € 30 Welpen en verkenners € 175 Bevers en Rowans € 125 Stamleden € 50 Extra kosten: kampen, nader te bepalen
Mail direct

Mail direct naar Scouting Elswout

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Haarlem

Meer inspiratie

Muziek op Schoot Haarlem

Vrolijke muzieklessen voor baby, dreumes, peuter en kleuter onder begeleiding van een volwassene.

Hockeyclub HMHC Saxenburg

Bij hockeyclub HMHC Saxenburg staan sociale, motorische en technische ontwikkeling centraal

Shorttrack Haarlem

Een spectaculaire sport op het ijs! Doe vrijblijvend mee!

Dance Ballet Center

Dansliefhebbers opgelet! Hier vind je kwaliteitsonderwijs in heel veel dansvormen!

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Lekker schaatsen bij de Jaap Eden IJsbaan

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8x Binnenspeeltuinen in Haarlem e.o

You love it or you hate it... indoor speelparadijzen! Maar geef toe, heerlijk om je kids hier af en toe 'uit te laten' en zelf even met krantje en koffie te relaxen. Ken je deze binnenspeeltuinen in Haarlem en omgeving al?

10 x De leukste musea voor kids in en om Haarlem

Wat is een leuk museum voor kinderen in Haarlem? We hebben keus: Haarlem heeft zelfs meerdere kidsproof musea in de stad en in de omgeving! Deze musea hebben een leuke tentoonstelling, speurtocht en of activiteit voor kinderen. Een perfect gezinsuitje voor een woensdagmiddag, zaterdag, zondag, vakantie- of studiedag!

6x Boswandeling & Chocomel

Kastanjes zoeken, in bergen bladeren springen, een speurtocht doen... heel leuk, en daarna hebben we TREK!

Binnen-uitjes in Haarlem voor een regenachtige dag

10x REGENPROGRAMMA! Regent het op jullie vrije dag? Net nu jullie zin hadden om als gezin iets leuks te doen? Geen nood, als je geen zin hebt in een nat pak zijn dit ook leuke uitjes! Deze leuke dingen doe je op indoor-locaties in en om Haarlem!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief