Instrumenten Try-out 6-8 jr
Maak kennis met leuke muziekinstrumenten tijdens deze cursus bij de Wereld Muziek School! 6-8 jaar
In deze cursus maak je uitgebreid kennis met een aantal instrumenten waarop je daarna les zou kunnen nemen zoals gitaar, keyboard, ukelele, cajon, blokfluit, saxofoon/clarinet en viool. Alle instrumenten mag je zelfs een week mee naar huis nemen om te oefenen.
- 8 lessen van 45 minuten
- Kosten: € 99
- Woensdagmiddag van 16:30 tot 17:15 uur. (locatie Schalkwijk)
- Vrijdagmiddag van 16:30 tot 17:15 uur (locatie Haarlem Noord)
- Vrijdagmiddag van 16:00-16:45 (locatie Haarlem Centrum-Zuid)
Meld je aan voor deze try-out cursus bij de Wereld Muziek School. Klik door op de roze button en ga naar de website!
Ook voor peuters en kleuters biedt de Wereld Muziek School lessen en vanaf 6 jaar kun je hier ook terecht voor de try out cursus waarin je verschillende instrumenten kunt uitproberen. Natuurlijk kun je ook een gratis proefles volgen op piano, keyboard, saxofoon, klarinet, trompet, accordeon, gitaar/elektrische gitaar, basgitaar, zang, drums, blokfluit, viool, cello, hoorn, tuba en mondharmonica. Dat kan individueel of met je vriendje of vriendinnetje in een groepje.
Wil je naast instrument lessen ook spelen in een band? Dat is ook mogelijk bij de Wereld Muziek School!
Wereldmuziekschool
Openingstijden
Zie de websitePrijs
€99 voor de gehele cursusBlogs & inspiratie
Alle blogs
28x Kerstvakantie uitjes in en om Haarlem!
Welke leuke uitjes zijn er in Haarlem e.o. te doen deze kerstvakantie? Dit zijn alle leuke dingen om samen als gezin te doen in en om Haarlem. Ook zijn er leuke activiteiten voor kinderen, zoals dagkampen in Haarlem!
12 x Toegankelijke kidsproof-uitjes in Noord-Holland
Deze uitjes zijn leuk voor kinderen, én toegankelijk voor iedereen! Of je kind nu prikkelgevoelig is, een lichamelijke beperking heeft, of je als ouder net wat extra overzicht of rust zoekt. Ideaal voor gezinnen die nét wat meer nodig hebben.
19x Kerstvakantie-uitjes in Nederland
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra kinderactiviteiten in musea en mooie voorstellingen: met deze leuke uittips wordt het een heerlijke kerstvakantie! Kies hier de leuke dingen om samen met je kind te doen. Leuke dagjes uit, in je eigen regio of ergens anders in Nederland!