Capoeira School Semente
Moge Capoeira je raken! Zowel wekelijkse lessen als workshops, al voor kinderen vanaf 7 jaar!
Capoeira is een combinatie van bewegingen, spel, cultuur, muziek en nog veel meer. Het is ontstaan uit de Braziliaanse slavencultuur.
Houdt jouw kind van muziek, van op haar of zijn handen te staan, of lijkt Brazilië een tof land? Kom dan voor een proefles naar Capoeira School Semente. De lessen zijn zeer gevarieerd en werken zowel aan een goede conditie en stimuleren ook moed, balans, en creativiteit.
Lessen zijn toegankelijk voor kinderen vanaf 7 jaar. Voor €5 euro kun je een proefles komen meedoen.
Voor meer informatie of prijzen klik je op de roze button om naar de website te gaan!
Capoeira School Semente
Klein Heiligland 84
2011 EJ Haarlem
Openingstijden
Zie website.Prijs
Neem voor prijzen contact op via de website.Toon op kaart
Lijstjes voor Haarlem
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem
Heb je zin om lekker uit eten te gaan met je kind? Dan is een pannenkoekenrestaurant altijd een goed idee! Dat zijn eigenlijk altijd wel kindvriendelijke restaurants. We hebben veel pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem, kijk maar eens mee!
Zo krijg je je kids mee naar buiten!
Hoe krijg je jouw kind mee naar buiten? Is jouw kind net als mijn zoon: niet achter dat scherm vandaan te krijgen, maar eenmaal buiten dól-enthousiast? Deze trucs gebruik ik om hem mee naar buiten te krijgen, óók in de herfst en winter!
Het laatste jaar van…
Playground Haarlem! Mis niets van het laatste jaar van deze avontuurlijke speeltuin in Haarlem. Wat kun je allemaal verwachten? Wij vertellen het je: