Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Dance Ballet Center

Dansliefhebbers opgelet! Hier vind je kwaliteitsonderwijs in heel veel dansvormen!

Dance Ballet Center is een gezellige balletschool in Heemstede (Drenthelaan).

Het is de plek voor iedereen die het fijn vindt om te dansen. Jong en oud kan hier terecht voor ballet, en andere vormen van dans.

Dance Ballet Center staat voor kwaliteitsonderwijs ,maar zet dansplezier voorop.

Er is voor ieder wat wils! Zo kun je kiezen uit;
Peuterdans – Kleuterdans
Ballet – Spitzen 
Moderne Jazz
Showdance
Streetdance
Hiphop
Tapdance

Voor kinderen die echt verder willen in het dansen zijn er speciale selectieklassen.

Een proefles is altijd gratis. Wil je kind 3 keer meedoen om te bepalen of het echt lid wil worden? Dan betaal je normaal €29, in actieperiodes zelfs maar €25!

Voor meer informatie of om je in te schrijven, klik je door via de roze (web)site button.

TIP: Wist je dat je bij Dance Ballet Center ook een heel leuk dansfeestje kunt vieren?

Dance Ballet Center

Drenthelaan 24

2101 SZ Heemstede

Openingstijden Zie website voor lesrooster
Prijs Check de website voor tarieven
Mail direct

Mail direct naar Dance Ballet Center

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

Zomers snacken in het LAM museum

Deze zomer snack je zonder calorieën en vette vingers in het LAM museum in Lisse. Verwonder je in een enorme frietbak en ontdek Landgoed Keukenhof waar dit foodart-museum te vinden is. Een uitje om je vingers bij af te likken!

7x Leuke uitjes met pubers in Haarlem

Pubers en tieners: vaak moeilijk te motiveren, maar o zo blij als je iets vindt dat écht leuk is! Gelukkig biedt Haarlem en omgeving verrassend veel originele en actieve uitjes voor gezinnen met grotere kinderen. Wij maakten een lijst vol stoere, sportieve en sociale activiteiten die zelfs de meest kritische puber kunnen bekoren.

8 Redenen voor een dagje Linnaeushof!

Julie en Josephine gingen een dagje naar de grootste speeltuin van Europa; Linnaeushof in Bennebroek. Lees hier waarom ze vinden dat jij er ook eens heen zou moeten gaan!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief