Ikyoneda Hapkido
Kids v/a 7 jaar leren op speelse wijze zelfverdedigingstechnieken bij Ikyoneda Academy- Hapkido Haarlem
Ikyoneda is het Koreaanse woord voor ‘overwinnen van’. Dit principe staat dan ook centraal in de trainingen. Door middel van Hapkido training leer je onzekerheden te overwinnen en je weerbaarder en zelfverzekerder te maken.
De trainingen zijn toegankelijk voor kinderen vanaf 7 jaar. Zij leren op speelse wijze de zelfverdedigingstechnieken. Naast alle krijgskunstaspecten zijn ook discipline en etiquette belangrijk!
Wat zo leuk is op deze sportschool; je kunt als ouder de trainingen tegelijk met je kind volgen!
Je bent welkom voor een proefles, klik voor meer informatie en aanmelden door via de roze websitebutton.
Hapkido Haarlem
Planetenlaan 9
2024 EN Haarlem
Openingstijden
Check voor tijden en lokaties de website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Haarlem
Meer inspiratie
Hockeyclub HMHC Saxenburg
Bij hockeyclub HMHC Saxenburg staan sociale, motorische en technische ontwikkeling centraal
Muziek op Schoot Haarlem
Vrolijke muzieklessen voor baby, dreumes, peuter en kleuter onder begeleiding van een volwassene.
Dance Ballet Center
Dansliefhebbers opgelet! Hier vind je kwaliteitsonderwijs in heel veel dansvormen!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x Boswandeling & Chocomel
Kastanjes zoeken, in bergen bladeren springen, een speurtocht doen... heel leuk, en daarna hebben we TREK!
8x Binnenspeeltuinen in Haarlem e.o
You love it or you hate it... indoor speelparadijzen! Maar geef toe, heerlijk om je kids hier af en toe 'uit te laten' en zelf even met krantje en koffie te relaxen. Ken je deze binnenspeeltuinen in Haarlem en omgeving al?
Binnen-uitjes in Haarlem voor een regenachtige dag
10x REGENPROGRAMMA! Regent het op jullie vrije dag? Net nu jullie zin hadden om als gezin iets leuks te doen? Geen nood, als je geen zin hebt in een nat pak zijn dit ook leuke uitjes! Deze leuke dingen doe je op indoor-locaties in en om Haarlem!